Varyap’tan Bodrum projesini eylül sonunda tanıtacak

Varyap, Bodrum Yalıkavak’ın Tilkicik Koyu’nda yapımına başladığı Varyap Yalıkavak’ın tanıtımı, eylül ayı sonunda gerçekleştirilecek.

Varyap, Bodrum’un eşsiz koylarından biri olan Tilkicik Koyu’nda inşa edeceği Varyap Yalıkavak’ görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Tanıtımı eylül ayı sonunda gerçekleştirilecek olan Varyap Yalıkavak’ta dünyaca ünlü bir otelin yanı sıra az rezidans ünitesi ve özel bir plaj yer alıyor.

Bayramda özel etkinlikler düzenleyecek

basliksiz-2

Bayram süresince özel tanıtım etkinlikleri düzenleyecek olan Varyap, projeyi lansman öncesi dostları ve Bodrum severlerle tanıştıracak. Varyap CEO’su Mehmet Erdinç Varlıbaş, projeye satışa sunulacak rezidans üniteleri için özel etkinlikler planladıklarını belirterek “Rezidanslarımızın sınırlı sayıda olması ve yurtdışı müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine, bayram döneminde, Varyap dostlarına ve Bodrum severlere öncelikli seçim hakkı tanımak istiyoruz” dedi.

‘Öncelik eski müşterilerin’

Projenin en değerli rezidans bloğunu öncelikle satışa sunacaklarını anlatan Varlıbaş, bu blok için çok özel fiyat ve ödeme koşulları sunacaklarını açıkladı. Projenin Bodrum'da eşine az rastlanır özellikte bir arsada yükseleceğini kaydeden Varlıbaş, Varyap Yalıkavak’ın üstün nitelikli ve az sayıda üniteye sahip bir proje olacağını vurguladı. Erdinç Varlıbaş, projede önceliği Varyap ile uzun yıllar bağ kurmuş müşterilerine vermek istediklerini de sözlerine ekledi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler