UNICERA kapılarını rekorlarla açıyor

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı(UNICERA), 27 Şubat-3 Mart 2018 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlenecek.

Türkiye'nin marka değeri en yüksek fuarı UNICERA'da, seramik sektörünün lider firmaları ve dünyanın en önemli tasarımcıları tarafından 2019'un trendleri de belirlenecek.

Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün grubunun bir arada sergileneceği UNICERA, sektöre yön veren 1.000'in üzerinde markanın katılımı ile gerçekleştirilecek.

130 ülkeden ziyaretçi bekleniyor

Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı İstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 27 Şubat - 3 Mart 2018 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek. Fuara 130 ülkeden ziyaretçi bekleniyor.

Geçen yıl şölen havasında geçen ve yabancı ziyaretçi rekoru kıran UNICERA; CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) ve Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) işbirliği ile organize ediliyor.

27 Şubat - 3 Mart 2018
CNR EXPO Yeşilköy

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler