UFRAD tüm AVM’leri ivedilikle çözüm üretmeye davet ediyor

UFRAD, AVM’lerin içinde bulunduğu ekonomik durumda markalarına destek olmalarını ve kiralarda TL’ye dönüş ve kur sabitleme yoluna gitmelerini bekliyor.

21. yüzyılın markalı perakendeciliğe yeni ufuklar kazandıran çağdaş işletme şekli ve Franchising sisteminin Türkiye’deki tek çatı örgütü olan UFRAD Franchising Derneği, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, dövizdeki hareketlilikle ilgili, ‘dövizinizi bozdurun’ çağrısına alışveriş merkezleri başta olmak üzere özel sektördeki birçok firmayı katkı sağlamaya çağırıyor.

UFRAD Franchising Derneği, AVM’lerin içinde bulunduğumuz ekonomik durumda markalarımıza destek olmalarını ve kiralarda ‘TL’ye dönüş ve kur sabitleme’ yoluna gitmelerini bekliyor.

UFRAD, bugün sayıları 200’ü aşan uluslararası statüye sahip güçlü firmayı çatısı altında toplamış bir sivil toplum örgütüdür. Yıllık 43 milyar dolarlık ticari işlem hacmine sahip Türkiye’deki Franchising Sisteminin tek temsilcisi olan UFRAD, “ABD’nin dolar oyununa karşı, 15 Temmuz ruhu ile‘ekonomide milli mücadele’ kampanyası başlatıyor.

İstanbul Ceylan Intercontinental Otel – Büyük Salon
Gümüşsuyu Mahallesi, Asker Ocağı Caddesi No:1, 34437 Taksim / İstanbul
17 Ağustos 2018 Cuma
10:00

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler