Uçar Grup, Gümüş Panorama’nın lansmanını fuarda yaptı

Uçar Grup 300 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği yeni projesi Gümüş Panorama’yı Emlak 2016 Fuarı’nda lanse etti.

Uçar Grup, Esenyurt’taki leni projesi Gümüş Panorama’yı ilk kez CNR 4. Emlak-Yatırım Projeleri ve Finansmanı Fuarı’nda görücüye çıkardı. 991 konut, 97 ticari üniteden Oluşan Gümüş Panaroma, 300 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor.

hilmi-suleyman-ucar

Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Uçar ve Süleyman Uçar’ın tanıtımını gerçekleştirdiği Gümüş Panorama projesi, 18 bin 693 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.

121’i hotel apartments olan 991 konut, 34 ticari birimi 33 cadde mağazası, 30 dükkanlı bedesten ve sosyal tesislerin yer alacağı projede büyüklükleri 65 metrekareden 500 metrekareye kadar uzanan onlarca konut ve ticari gayrimenkul seçeneği yer alıyor. 1+1’den 4+1dublekse ve bahçeli dairelere kadar farklı kont seçeneklerinin yer aldığı proje, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarası ile dikkat çekiyor.

Üç yüzme havuzu var

Biri açık biri kapalı yarı-olimpik yüzme havuzu, koşu yolları, tenis kortu, basket sahası gibi sportif alanların yanı sıra kapalı fitness, spa salonu, spa kullanımı için kapalı bir yüzme havuzu, hamam, sauna, ve yaş gruplarına göre ayrıştırılmış açık / kapalı çocuk oyun alanları yer aldığı Gümüş Panorama’da bir çok temalı rekreasyon alanı da yapılacak.

Modern bedesten yapılacak

Şık bir iş merkeziyle lüks bir rezidansın konforunu tek bir yapı içinde buluşturan Gümüş Panaroma, modern yaşamın içerisinde tarihi dokuları da barındırıyor. Geçmiş dönemlerdeki bedesten adı verilen çarşı konseptini modern yaşamla harmanlamayı amaçlayan Uçar Grup, geçmişten günümüze kadar uzanan çarşı geleneğinde, bedestenin üzerinden camdan su yolu geçiyor. Projede 30 dükkanın yer aldığı bedesten, gün ışığının camdan yansıyarak yapacağı ışık oyunlarını ziyaretçilerine gezerken görme imkanı sunacak.

E-5 ve TEM’in tam ortasında

E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alan Gümüş Panorama, yapımı devam eden 3. Havalimanı’na ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna kısa sürede ulaşma imkanı sunan bir lokasyonda bulunuyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği projede teslimler ise 2018 yılının son çeyreğinde yapılacak.
İletişim bilgileri

212 853 64 71
www.ucargroup.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler