Turkmall ve Yu Group’tan Serdivan’a 450 milyon liralık proje

Sakarya Serdivan Belediyesi’nin vizyon projesi olan ve ilçenin ekonomisine katkıda bulunması beklenen 54. Cadde projesi realize oluyor.

Serdivan 54. Cadde’nin ihalesini kazanan Turkmall ve YU Group Ortak Girişimi sözleşmenin imzalanmasıyla Marmara Bölgesi’ndeki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Proje; Sakarya’nın yanı sıra Düzce, Akyazı ve Hendek’e de hitap edecek.

Yatırım değeri 450 milyon lira

Konut, ofis, home-ofis ve cadde mağazalarının yer alacağı 52 bin metrekarelik alanda geliştirilecek projenin 28 ay içinde tamamlanması bekleniyor. Proje tamamlandığında Sakarya’nın sosyal yaşamında kilometre taşı olması hesaplanan 54. Cadde; perakende sektörü ile şehir yaşamını birleştirirken mağazacılığın tek bir binaya bağlı kalmadan yapılabileceğini de göstermiş olacak. Projenin yatırım değerinin 450 milyon lira olması hedefleniyor.

İkili, ortak işleri artırıyor

Turkmall; 24 yıldır süren gayrimenkul ve perakende geliştirme yatırımlarını, bu yıl YU Group ile güçlerini birleştirerek konut ve karma projelerle de sürdürecek. Turkmall; daha öncesinde Türkiye’de ve yurt dışında 3 milyon metrekarenin üzerinde konut, ofis ve iş merkezi teslim etmiş olan YU Group ile başlayan konut ve karma projeler işbirliğine Maslak, İstanbul’da yer alan UNIQ Rezidans’ın ardından Sakarya’daki eşsiz 54. Cadde projesi ile devam ediyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler