Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları 27 Eylül’de

Türkiye İMSAD ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı 27 Eylül Perşembe günü saat 8.30’da Ortaköy Feriye Palace’de gerçekleştirilecek.

ürkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Enflasyonist Ortamda Üretim-Yönetim’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler masaya yatırılacak.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkan Vekili Oktay Alptekin’in moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’nda, Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel, sektör ve ekonomiye ilişkin değerlendirmelerini sunacak.

‘Gündem Buluşmaları’nın özel konuğu Ekonomist, Akademisyen Prof. Dr. Taner Berksoy, ‘Enflasyonist Ortamda Üretim-Yönetim’ konusundaki görüş ve önerilerini iş dünyasının temsilcileriyle paylaşacak.

27 Eylül 2018, Perşembe
Ortaköy Feriye Palace, Feyyaz Tokar Salonu (Çırağan Cad. No: 40, Ortaköy)
08.30

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler