Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları 20 Aralık’ta yapılacak

Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar başlığı altında yapılacak olan Türkiye İMSAD Gündem Buluşmaları toplantısı 20 Aralık’ta gerçekleştirilecek.

Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (Türkiye İMSAD) ‘Gündem Buluşmaları’ toplantısı, ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ başlığı altında, iş dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan’ın açılış konuşması ile başlayacak toplantıda, dünya ve Türkiye ekonomisindeki son gelişmeler ile inşaat ve inşaat malzemesi sektörüne ilişkin güncel ekonomik veriler masaya yatırılacak.

Dünya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Güldağ’ın moderatörlüğünü yapacağı ‘Gündem Buluşmaları’nda, Türkiye İMSAD Ekonomi Danışmanları Prof. Dr. Kerem Alkin ile Dr. Can Fuat Gürlesel, ekonomi ve sektöre ilişkin değerlendirmelerini aktaracak.

Türkiye’de ihracatçıların en büyük finansman kaynağı Türk Eximbank’ın Genel Müdürü Adnan Yıldırım;’Gündem Buluşmaları’nın özel konuğu olarak ‘Dış Ticarette Tehditler ve Fırsatlar’ çerçevesinde görüşlerini paylaşacak ve katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

20 Aralık 2018, Perşembe
Ortaköy Feriye Palace, Piyanolu Salon (Çırağan Cad. No: 40, Ortaköy)
08.30

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler