Türk Kızılayı’ndan Balıkesir ve Kırklareli’nde inşaat ihalesi

Türk Kızılayı, Balıkesir Edremit’te kat karşılığı sanayi sitesi, Kırklareli’nde yap-işlet-devret yöntemi ile akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisi yaptıracak.

Türk Kızılayı Genel Müdürlüğü, Balıkesir Edremit Zeytinli mahallesinde bulunan 118 adet arsa üzerine dükkânlardan oluşan sanayi sitesinin kat karşılığı inşaat işini ve Kırklareli Merkez Kavaklı köyünde bulunan 53 bin 800 metrekarelik yüzölçümlü taşınmazın 18 bin metrekarelik kısmına yap - işlet - devret yöntemi ile akaryakıt istasyonu ve dinlenme tesisi yapım işini ihaleye çıkarıyor.

Balıkesir, Edremit ilçesi, Zeytinli mahallesinde bulunan 118 adet arsa vasıflı taşınmazın üzerine dükkânlardan oluşan sanayi sitesinin kat karşılığı inşaat olarak yaptırılması işi için 520 bin TL’lik geçici teminatı bedeli belirlendi.

İihale zarfları en geç 4 Ocak 2018 Perşembe günü saat 11:00’e kadar Türk Kızılayı Edremit Şube Başkanlığına verilmesi gerekiyor. Zarflar 11 Ocak 2018 Perşembe günü saat 10:00’da Edremit Belediye Başkanlığı Meclis Toplantı Salonunda açılacak.

Kırklareli Merkez ilçesi, Kavaklı köyünde bulunan 8091 parsele kayıtlı arsada yap - işlet - devret yöntemi ile yaptırılacak olan tesisin ihalesi için firmalar, teklif etmiş oldukları aylık kiranın 2 katı ve tahmini yatırım maliyetinin yüzde 3’ünün toplamı kadar geçici teminat verecekler.

İhale zarflarını en geç 29 Aralık 2017 Cuma günü saat 11:00’e kadar Türk Kızılayı Kırklareli Şube Başkanlığına verilmesi gerekiyor. Zarflar 4 Ocak 2018 perşembe günü saat 13:00’de Kırklareli Ticaret Borsası toplantı salonunda açılacak.

İhalenin detayları burada

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler