Transist 2018 İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı 8 Kasım’da

Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı (Transist 2018), 8-10 Kasım 2018 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde 11. kez kapılarını açacak.

Transist 2018 İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı “Toplu Ulaşımda” 4C: Cost (Maliyet), Capacity (Kapasite), Congestion (Tıkanıklık), Connection (Bağlantı) teması ile; İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, 8-10 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi, ICC’de gerçekleşecektir.

Transist, ulusal ve uluslararası alanda birçok belediye, üniversite ve sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla bütünsel farkındalık yaratacak. Deniz yolu, kara yolu ve demir yolu ulaşım modlarına ürün tedarik eden ve hizmet veren firmalar sektörün en büyük fuarı Transist’te buluşacak.

Transist, İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı ile ulaşım alanındaki yeni teknolojilerin ve stratejilerin aktarılması için akademik konu başlıkları ile katılımcılar, yerel yönetimler ve sektör temsilcileri arasında sürdürülebilir bilgi alışverişinin sağlanması hedefleniyor.

Bu yıl 11. kez gerçekleşecek Transist 2018’in açılışı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Mehmet Cahit TURHAN, İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL ve UK Transport Systems Catapult İşletme İnovasyon Direktörü Dr. Yolande HERBATH tarafından yapılacak.

Önemli isimler Transist 2018’de

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Mehmet Cahit TURHAN, İstanbul Valisi Ali YERLİKAYA, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt UYSAL ve UK Transport Systems Catapult İşletme İnovasyon Direktörü Dr. Yolande HERBAT, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Hayri BARAÇLI, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Adil KARAİSMAİLOĞLU, Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir URALOĞLU, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet KARACA, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmed ÖZKAN, Kadir Has Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sondan DURUKANOĞLU FEYİZ, Türk Tarihçi, Akademisyen ve Yazar Prof. Dr. İlber ORTAYLI, Ekonomi Profesörü ve Yazar Prof. Dr. Kerem ALKİN, Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Yiğit ÇAĞLAYAN, Superpool Kurucusu Selva GÜRDOĞAN. Ekin Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Akif EKİN, Zaha Hadid Architects, Kıdemli Ortak Gianluca BARONE, Otis Elevator Co. Küresel Projeler Direktörü Paschal F. LENNON, Aselsan Genel Müdür Yardımcısı ve UGES Sektör Başkanı Dr. İbrahim BEKAR, Dünya Sürdürülebilir Enerji Enstitüsü (WSEIN) Kurucu Başkanı Gökhan YILDIRIM, İETT İşletmeleri Genel Müdürü Dr. Ahmet BAĞIŞ, BELBİM A.Ş. Genel Müdürü Ahmet AK, İSBAK A.Ş. Genel Müdürü Muhammed ALYÜRÜK, Proline Bilişim CEO’su Mehmet DOĞANYİĞİT, Citymapper Doğu Avrupa Genel Müdürü Erhan ERDOĞAN, Entegre Sistem & Sistem Tasarımı (ISSD) Kurucusu Çağrı YÜZBAŞIOĞLU kongrede görüşlerini katılımcılarla paylaşacak.

Transist 2018 İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı
8-10 Kasım 2018
İstanbul Kongre Merkezi
09:00

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler