The Village Urla’da 1.2 milyon dolara villa!

The Village Urla projesi İzmir Urla’da inşa ediliyor. Projede villa fiyatları 1 milyon 200 bin dolardan başlıyor…

The Village Urla projesi Kuzu Holding tarafından yaşama geçiriliyor. İzmir Urla'da inşa edilen proje 50 bin metrekare alana kuruluyor. 21 adet villadan oluşan projede villalar dört oda ve bir salondan oluşuyor. Alanları ise 361 metrekare ile 368 metrekare arasında farklılık gösteriyor. The Village Urla teslim tarihi ise Eylül 2020.

The Village Urla projesi Urla'da satılık villa arayanlar için alternatif oluşturuyor. Proje deniz ve orman konseptiyle doğadan ilham alınarak tasarlanan bir proje. Villaların 2 dönüm ile 2.5 dönüm arasında kendilerine ait bahçeleri bulunuyor. Özel havuzları ve otoparkları olan villaların tavan yükseklikleri ise 5 metreye ulaşıyor.

Çam ormanlarıyla ve zeytin ağaçlarıyla iç içe olan proje Kekliktepe bölgesinde bulunuyor.

Kuzu Holding'in Urla The Village projesinin dışında Berlin Heinersdorf, Berlin Barienhain, Bodrum Suites, Double Tree by Hilton Çanakkale, Double Tree by Hilton Eskişehir, Gelibolu Loft, Gewerpark Dortmund West, Hotel Milestone 1915, Residence Estilo Çeşme, Residence Villagio Çeşme, Urla Q250, Selvi Evleri ve Terrace Park Eskişehir projeleri bulunuyor.

Urla'dan ev almak kârlı mı?

İzmir Urla'dan ev almak kesinlikle çok kârlı bir yatırım. Son yıllarda konut fiyatlarının giderek arttığı Urla, sadece yazlık için değil, yaz kış oturum için de tercih ediliyor. Hürriyet Emlak Endeksi verilerine göre İzmir genelinde konut fiyatları son bir yılda yüzde 12 oranında artarken, Urla'da yıllık artış oranı yüzde 19'u buluyor. Kiralar ise Urla'da son bir yılda yüzde 8 oranında artış gösterdi. Şu an ortalama metrekare satış fiyatının 3 bin 731 TL olduğu Urla'da kiralık evlerin metrekare bazında ortalama fiyatı ise 15 TL dolaylarında.

Arazi fiyatlarındaki artış ise çok ciddi boyutlara ulaşmış durumda. Urla'da bir yıl içinde arazi fiyatları tam yüzde 32 oranında artış gösterdi ve metrekare satış fiyatı 158 TL'ye ulaştı. Geçtiğimiz yılın aynı döneminde bu rakam 120 TL idi. İzmir genelinde ise arazi fiyatları bir yılda yüzde 6 oranında arttı ve 78 TL metrekare ortalamasına ulaştı.

The Village Urla İletişim

Adres: Kekliktepe bölgesi Urla/İzmir
Telefon: 0232 502 32 62
Web site: http://www.kuzuholding.com.tr/
E-Mail: info@kuzuholding.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler