The İstanbul Finans Merkezi’nde inşaat sürüyor

Yeditepe Gayrimenkul tarafından geliştirilen The İstanbul Finans Merkezi, İFM ve Sermaye Piyasası Kurulu’nun yanı başında yükseliyor.

Giriş + 19 kattan oluşan projede ayrıca 7 bodrum katı bulunuyor. A sınıfı ofisler ve ticaret alanlarını kapsayan The İstanbul Finans Merkezi, mimarisi, konumu ve yüksek standartlarıyla iş dünyasının uluslararası prestij merkezi olacak.

Projenin 12 bin 500 metrekarelik arsasında 2 ofis kulesi, ticari alanlar, otopark, ve yeşil alanlar inşa edilecek. Toplam inşaat alanı 197 bin metrekareye ulaşırken satılabilir ve kiralanabilir alana 82 bin metrekarede kalacak.

Öne çıkan özellikleri

Uluslararası finansın kalbinin atacağı İUFM ile arasında yürüme mesafesinin yer aldığı The İstanbul Finans Merkezi, seçkin lokasyonu ile öne çıkıyor. Kozyatağı, Kadıköy, Altunizade, Kavacık, Ümraniye, Levent, Maslak gibi önemli iş merkezlerine kolay ulaşım imkanı sunan proje, D 100 ve TEM otoyoluna kolay erişim sağlıyor.

Bölgedeki yüksek ticari potansiyel, elit projelerin varlığı, tamamlanmış altyapısı ve metro dahil olmak üzere ulaşım ağının çözülmüş olması The İstanbul Finans Merkezi’nin ulaşım kolaylıkları arasında bulunuyor.

The İstanbul Finans Merkezi; Atatürk Havalimanı’na 32 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 25 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 8 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 14 Km, Kadıköy Avrasya Tüneli’ne 9 km ve Ümraniye Göztepe Metro İstasyonu’na 200 metre mesafede yer alıyor.

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler