TGM Trend Gayrimenkul’den portföyü hazır emlak ofisi

Aydın Holding bünyesinde faaliyet gösteren TGM Trend Gayrimenkul, 2017 yılı sonunda 25 bayiye ulaşmayı hedefliyor.

İnşaat, otomotiv ve sigorta sektörü ile interaktif medya alanlarında yaklaşık 40 yıldır faaliyet gösteren Aydın Holding, TGM Trend Gayrimenkul adıyla yeni bir emlak zinciri kurdu. Franchise sisteminin tecrübeli ismi Hakan Erilkun’u Genel Müdür olarak transfer eden TGM Trend Gayrimenkul, basınla ilk buluşmasını gerçekleştirdi.

TGM Trend Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Aydın’ın da katıldığı toplantıda Türkiye’de gayrimenkul sektörünün yalnızca alım-satım ve kiralamada aracılık hizmeti sunmakla yetindiğini belirterek ‘Gayrimenkul Çözüm Merkezi’ konseptiyle hizmet veren ilk ve tek franchise zinciri olduklarını söyledi.

Ticari alan açığı var

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun da geçtiğimiz yıl Türkiye’de 1.289.000 adet konut satıldığını 2017 sonunda ise bu rakamın 1.450.000 olacağını vurgulayarak buradaki ticari gayrimenkullere dikkat çekiyor” 2016 İtibarıyla Aktif Kiralanabilir Ticari Alan 11.184.000 metrekare, inşası devam eden ticari alan 2.746.000 metrekare, 2019 yılında elde edilecek toplam ticari alan ise 13.930.000 metrekare büyüklüğünde. İstanbul’da lojistik depolamada alan açığı olduğundan 2019’da elde edilecek bu ticari alanlar bile yetmeyebilir. Çünkü İstanbul içindeki sanayi tesislerinin Gebze, Çorlu, Kapaklı, Kurtköy ve Çerkezköy gibi yerlere kayması söz konusu.

Emlakçı değil gayrimenkul çözüm merkezi

Türkiye’de klasik emlakçılık kalıplarına son vererek emlakçılığın kapsamını yeniden oluşturmak amacıyla TGM Trend Gayrimenkul markasıyla yoluna devam etme kararı alan TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun; müşterilerin emlağa ilişkin tüm ihtiyaçlarına tek noktadan yanıt verebilme özelliğine sahip ‘Gayrimenkul Çözüm Merkezi’ konseptini hazırladıklarını söyledi. Hakan Erilkun yeni konsept ile ilgili şunları söyledi: “müşterilerin sigortadan altyapı hizmetlerine, kredi kullanımından fatura ödemelerine varıncaya değin tüm ihtiyaçlarına tek noktadan yanıt verebilme özelliğimiz var. Hem de tüm bu ihtiyaçları Anadolu’dan çıkan ve Türkiye’nin dört bir yayına dağılan Konya merkezli Aydın Holding yapısı içindeki şirketler grubu kanalıyla ve uzman ekipleriyle hiçbir hizmeti outsource etmeden veriyoruz. Bu şuan Türkiye’de mümkün olmayan bir hizmet şekli. Bu nedenle girişimci adaylarını Emlakçı değil Gayrimenkul Çözüm Merkezi olmaya çağırıyoruz.”

9 bayii açılışı yapıldı

TGM Trend Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Aydın bugüne kadar franchise başvurularında yoğun ilgiyle karşılaştıklarını belirterek şunları söyledi: “Bu yoğun ilgi karşısında 9 adet bayimizle çok hızlı bir başlangıç yaptık. Birkaç ay içerisinde İstanbul Ümraniye Şerifali, İstanbul Arnavutköy, Hadımköy, İzmir Gaziemir, Eskişehir, Aydın Efeler, Konya Selçuklu, İzmir Karşıyaka ve Kıbrıs Girne bölgelerinde bulunan bayilerimizin açılışlarını yaptık.”

Tadilat ve dekorasyon ile nakliye hizmeti pek yakında

TGM Trend Gayrimenkul Genel Müdürü Hakan Erilkun; mesleğin olağan klasik kalıpları ile değil olması gereken ve hatta batı standartlarının da ötesinde çağdaş bir konseptle icra etmek amacıyla sektöre girdiklerini hatırlatarak, müşterinin gayrimenkulle ilgili tek çözüm merkezi olacağını söyledi. Hakan Erilkun, yıl sonuna kadar 25 Bayi sayısına ulaşmayı hedeflediklerini belirterek öncelikli illerin İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Gaziantep, Samsun ve Kahramanmaraş olduğunu söyledi. TGM Trend Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Muhammed Aydın da tamamlayıcı hizmetler arasına yakın zamanda tadilat ve dekorasyon ile nakliye hizmetini de sokacaklarının haberini verdi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler