Terrace Mogan Konakları ultra lüks bir yaşam vaat ediyor

17 adet ultra lüks villadan oluşan Terrace Mogan Konakları’nda fiyatlar 2 milyon 850 bin TL’den başlıyor. Projede teslimlerin Eylül 2019’da yapılması planlanıyor.

Öryap İnşaat tarafından Ankara’nın Gölbaşı ilçesi Karşıyaka mahallesi’nde hayata geçirilen Terrace Mogan Konakları 12 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. Ultra lüks villalardan meydana gelen Terrace Mogan Konakları büyüklükleri 450 ile 800 metrekare arasında değişen 6+2 ve 8+2 kat planlarında 17 villa bulunuyor.

Terrace Mogan Konakları projesinde ödeme seçenekleri villa tipine göre değişiklik gösteriyor. Projede yer alan villalar 2 milyon 850 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Mogan Gölü'nün hemen yanı başında yükselen Terrace Mogan Konakları’nın sunduğu ayrıcalıklı imkanlar arasında, her villa için 4 araçlık otopark ve 7/24 güvenlik hizmetleri, akıllı ev sistemleri, kapalı yüzme havuzu, açık jakuzi, göl manzaralı teraslar, çeşitli sosyal tesisler, yeşil peyzaj alanları, çocuk parkları, fitness, sauna ve buhar odaları, hamam, kapalı ve açık bahçeler, sinema odası, şömine ve güneş enerjisi panelleri yer alıyor.

Villa teslimlerinin Eylül 2019’da yapılacağı Terrace Mogan Konakları, Panora Alışveriş Merkezi’ne 7 dakika, TED Koleji ve İncek’e 5 dakika, Nesibe Aydın Okullarına ise 2 dakikalık bir mesafede bulunuyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Karşıyaka Mah. 723.Cadde No:2, Gölbaşı/Ankara
Telefon: 436 0 444
Web site: http://www.terracemogan.com/
E-Mail: info@terracemogan.com


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler