Televizyonun yeni sahnesi; Eva TV Ünitesi

Loda, hayat verdiği özgün formlarla yepyeni bir soluk, yepyeni bir ifade tarzı ortaya koyuyor. Tıpkı Eva TV Ünitesi’nde olduğu gibi…

‘Dekorasyonda esnek formlar ve güçlü kodlar’ fikrinin izini süren Loda Mobilya, çağdaş yaşam alanlarında ev stiline rehberlik ediyor. İmza attığı koleksiyonlarda doğaya özgü güçlü elementleri, bir stil ikonuna dönüştüren Loda, hayat verdiği özgün formlarla yepyeni bir soluk, yepyeni bir ifade tarzı ortaya koyuyor. Tıpkı Eva TV Ünitesi’nde olduğu gibi…

Oval hatların çekiciliği yaşam alanlarında…

Özenle işlenmiş detayları ile kusursuz bir denge oluşturan Eva TV Ünitesi, ahşap ve mermerin göz alıcı buluşmasına ev sahipliği yapıyor. Klasik doneleri birer sanat ögesi olarak kullanarak çizgi üstü bir tasarım anlayışı ortaya koyan Eva, ev stiline yeni bir yorum kazandırıyor.

Oval hatların çekiciliği sayesinde evin odak noktasını değiştiren Eva TV Ünitesi, esnek formu ile dekorasyon özgürlüğü sunuyor. Tasarımın ana fikrini oluşturan mermer tablasıyla ahşabın güçlü atmosferine ayak uyduran Eva, doğanın iki özel materyalini göz alıcı bir ilham kaynağına dönüştürüyor.

Ahşap gövdesiyle bir sahneyi andıran Eva TV Ünitesi, özel ışıklandırması sayesinde televizyonu bir yıldız gibi sahneliyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra işlevsel yönüyle de ön plana çıkan Eva, geniş iç hacimli çekmeceleriyle estetiği fonksiyonellikle buluşturuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler