Tefal kırışıklara Pro Express Ultimate ütü ile çözüm sunuyor

TEFAL’in, yüksek basınçlı, buharlı kazanlı ütüsü Tefal Pro Express Ultimate ile kıyafetlerinizi mükemmel buhar gücüyle ütüleme deneyimi sizi bekliyor.

En zorlu kırışıkları rahatça açmanızın en büyük yardımcısı olan ve yüksek basınçlı kazan teknolojisine sahip Tefal Pro Express Ultimate, 8 bar buhar gücü ve 600 gr/dk şok buhar çıkışı ile profesyonel düzeyde verimlilik sunuyor.

Kapaklı tasarımıyla ergonomik saklama & taşıma imkanı sunan Tefal Pro Express Ultimate, tutma sapı üzerindeki ön ayarları sayesinde mükemmel sıcaklık ve buhar kombinasyonu ortaya çıkarıyor.

Durilium Airglide Autoclean tabanının mükemmel kayganlığı sayesinde pratik bir ütüleme denemeyi sunan Tefal Pro Express Ultimate, yoğun buhar püskürtme özelliği sayesinde ise en inatçı kırışıkları dahi kolayca gideriyor. Ütüleme süresini kısaltan Tefal Pro Express Ultimate, koruyucu kapağı ile ütüyle kazanı bir arada tutarak kolay ve güvenli bir şekilde taşınabiliyor.

Yüksek basınçlı buhar kazanlı Tefal Pro Express Ultimate, sıcaklık ve buhar gücü kombinasyonu nedeniyle bakterileri %99,99’a varan oranda etkisiz hale getiriyor. Özel ikili koruma sistemi sayesinde su damlalarını ve sızıntıları buhara dönüştürerek kumaş lekelerini önleyen Tefal Pro Express Ultimate, çıkarılabilen kireç toplayıcı özelliği ile de uzun ömürlü buhar performansı sunarken kireçten kolaylıkla kurtulmanızı sağlıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler