Tchibo’dan fonksiyonel temizlik ve banyo ürünleri

Mutfağın her köşesinde, dirençli inatçı lekelere ve tozlara karşı kullanabileceğiniz fonksiyonel temizlik yardımcıları Tchibo mağazalarında sizi bekliyor.

Tchibo evinizin temizliğinde ve düzeninde size yardımcı olacak harika bir ürün koleksiyonu sunuyor. Mutfağınızın her köşesinde kullanabileceğiniz fırçaların veya bezlerin yanı sıra, bulaşık tepsileri, süzgeçler ve vazgeçemeyeceğiniz fonksiyonel yardımcı parçalar sizi bekliyor. Ayrıca şık tasarımlı banyo aksesuarları ve pratik düzenleyiciler yeni koleksiyonla birlikte sunulan diğer ürünler arasında yer alıyor.

Musluk başlıklı bulaşık fırçası

Tchibo, doğa dostu geri dönüşümlü malzemelerden ürettiği mutfak ürünleriyle bulaşık yıkamanın en pratik yolunu sunuyor. Sadece Tchibo'da yer alan Musluk Başlıklı Bulaşık Fırçası, kullanan herkesin favori ürünü olmaya aday görünüyor. Kullanışlı ve pratik bir ürün olan fırça, bükülebilen hortumu sayesinde profesyonel bir bulaşık yıkama deneyimi yaşatıyor. Koleksiyondaki diğer bulaşık fırçası ise fonksiyonel yapısı sayesinde saplı olarak bulaşık fırçası, sapsız olarak tencere ve tava fırçası şeklinde kullanılabiliyor.

Şişe temizleme topu

Dikkat çekici diğer ürün olan Şişe Temizleme Topu, sürahileri, su şişelerini termosları hijyenik şekilde temizliyor. 3'lü olarak sunulan ürün, dar kapları veya şişeleri anında pırıl pırıl yapıyor. Temizlik koleksiyonunda ayrıca Silikon Bulaşık Tepsisi, Silikon Gider Süzgeci, Kireç Giderici Musluk Başlığı, Vantuzlu Eviye Rafı, Silikon Sünger ve farklı özelliklere sahip Bulaşık ve Temizleme Bezleri yer alıyor.

Hem evde hem arabada kullanılabilecek yardımcılar

Tchibo’nun Çok Fonksiyonlu Buharlı Süpürgesi zeminleri, halıları, camları, döşemeleri ve tekstilleri kolaylıkla temizleyebiliyor. Bu fonksiyonel ürün, sıcak su buharı sayesinde kimyasalsız, çevre dostu temizlik yapmaya imkan sağlıyor. Koleksiyonda hem evde hem arabada kullanılabilecek taşınabilir çözümler de var. Elektrikli Araba Süpürgesi, Cam Temizleyici ve Kurulama Bezlerinin yanı sıra ister arabanızın jantlarını ister kalorifer aralarını temizlemek için kullanabileceğiniz Universal Temizlik Fırçası Tchibo’da sizi bekliyor.

Cildinizle dost organik pamuklu seçenekler

Dünyanın üçüncü en büyük organik pamuk tedarikçisi olan Tchibo, banyo koleksiyonundaki ürünlerin üretiminde de yüzde 100 organik pamuk kullanıyor. Tchibo'nun cildinizle dost organik pamuklu ürünleri arasında Organik Pamuklu XL Peştemal, Organik Pamuklu Sauna Havlusu, Organik Pamuklu Jakar Banyo Havlusu, Organik Pamuklu El Havlusu, Makyaj Temizleme Havlusu ve Banyo Paspası bulunuyor.

Baskılı ve konforlu özelliklere sahip farklı banyo paspasları da müşterilerin beğenisine sunuluyor. Banyo koleksiyonunda ayrıca; Zürafa Desenli Duş Perdesi, Bambu Düzenleme Kutusu, Bambu Raflı Stand, Vantuzlu Diş Fırçası Tutucu ve Çok Fonksiyonlu Duş Başlığı gibi fonksiyonel seçenekler yer alıyor.

Tchibo’nun yeni “Temizlik” ve “Banyo” koleksiyonları, 13 Şubat itibariyle www.tchibo.com.tr‘de ve tüm Tchibo mağazalarında yer alıyor. Müşteriler bu kaliteli ve fonksiyonel ürünleri 444 28 26 numaralı telefondan Tchibo müşteri hizmetleri hattı üzerinden telefonla da sipariş verebiliyor.

Tchibo’nun “Temizlik” ve “Banyo” koleksiyonlarından bazı ürünlerin fiyatları:

Temizlik koleksiyonu

* Musluk Başlıklı Bulaşık Fırçası 44,95 TL

* 3 Adet Şişe Temizleme Topu 39,95 TL

* 2'si 1 Arada Bulaşık Fırçası 39,95 TL

* Silikon Bulaşık Tepsisi 54,95 TL

* Kireç Giderici Musluk Başlığı 29,95 TL

* Hijyenik Eviye Süzgeci 89,95 TL

* 3 Adet Bulaşık Bezi 49,95 TL

* 3 Adet Özel Temizleme Bezi 49,95 TL

* 4 Adet Universal Temizlik Bezi 39,95 TL

* 2 Adet Silikon Sünger 39,95 TL

* Bulaşıklık 79,95 TL

* 2 Adet Gider Temizleyici 34,95 TL

* Çok Fonksiyonlu Buharlı Süpürge 399,95 TL

* Elektrikli Araba Süpürgesi 199,95 TL

* Universal Temizlik Fırçası 39,95 TL

Banyo koleksiyonu

* Organik Pamuklu XL Peştemal 99,95 TL

* 2 Adet Mikrofiber Makyaj Temizleme Havlusu 29,95 TL

* Organik Pamuklu XL Jakar Banyo Havlusu 119,95 TL

* 2 Adet Organik Pamuklu El Havlusu 59,95 TL

* 2 Adet Organik Pamuklu Jakar El Havlusu 69,95 TL

* Banyo Paspası 50x80 cm 79,95 TL; 70x120 cm 119,95 TL

* Bambu Tepsi veya 2 Adet Bambu Düzenleme Kutusu 49,95 TL

* Baskılı Banyo Paspası 79,95 TL

* Konforlu Banyo Paspası 45x75 cm 79,95 TL; 60x100 cm 99,95 TL

* Duş Perdesi 59,95 TL

* Makyaj Temizleme Mendili Kutusu 69,95 TL

* Vantuzlu Diş Fırçası Tutucu 24,95 TL

* Çok Fonksiyonlu Duş Başlığı 99,95 TL

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler