Tasarım yolculuğundan hayatınıza; Luna Koltuk

Her seçim bir tercihtir ve her tercih sizi anlatır. Bu durum hayatta da böyledir, ev dekorasyonunda da… Luna Koltuk işte böyle bir şeydir.

Her ürünün tasarım yolculuğunu bir tutku olarak kabul eden Loda Mobilya, imza attığı koleksiyonlarla ev dekorasyonuna özgün bir perspektif kazandırıyor. Evinizi kendinizi anlatmanın bir yolu olduğuna inanan Loda, seçimlerinizle iz bırakmanız için Luna Koltuk’a hayat veriyor.

Rafine stilin güçlü temsilcisi; Luna Koltuk

Yalın dizayn dilini güçlü bir stil anlayışına dönüştüren Luna Koltuk, modern hatları ve loft tarzıyla günümüz dekorasyon tanımına yeni bir soluk getiriyor. Metal ayaklarıyla modern tavrına etkili bir detay ekleyen Luna, yaşam alanlarında dingin ve karakterli bir atmosfer yaratıyor.

Çizgi üstü bir estetik anlayışından doğan Luna Kanepe, kusursuz işçiliğiyle standartların üstünde bir kalite sunuyor. Birinci sınıf kumaşların incelikle döşendiği Luna, zengin renk seçeneği ile farklı dekorasyon stilleri için özgür seçenekler vadediyor.

Maskülen formuna eşlik eden geniş minderleri konforlu bir deneyimin ipuçlarını sunarken, uzun ve ince kırlentleri tasarıma görsel bir geçiş sağlıyor. Rahatlığı ve şıklığı merkeze alanların hayır diyemeyeceği Luna Koltuk, kendine özgü detayları ile rafine bir tercihin tam karşılığını yansıtıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler