Suv Yapı isim değiştirdi, Mi’Marin Yapı olarak devam edecek

2008’de kurulan Suv Yapı, projelerde kullandığı ‘Mi’Marin’ markasının firma olarak algılanması üzerine akıllıca bir hareketle Mi’marin Yapı olarak revize etti.

Suv Yapı akıllıca bir hareketle Mi’Marin Yapı oldu. İsim ve kurumsal algı değişikliğini açıklayan firma projelerine aynen devam edecek.
Mi’Marin Yapı yeni kurumsal adresini http://mimarinyapi.com.tr olarak duyurdu.

Mi'Marin Yapı'nın devam eden projeleri şöyle:

Mi'marin Ovacık

Satışları devam eden Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri projesinde 30 Haziran 2018 tarihinden itibaren yaşam başladı.  Ege denizine ve Sakız Adası’na tepeden bakan, önü hiç kapanmayacak bir vadide, Ovacık üzüm bağlarının kıyısında yer alan Mi’Marin Yapı’nın projesi Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri 5321 m² üzerinde toplam 17 adet villadan oluşuyor.

3+1 ve 4+1 tiplerde villalar bulunan projede manzaraya karşı konumlandırılmış sonsuzluk yüzme havuzu bulunuyor. Manzaralı terasları ile taş / boya bütünlüğünü bir arada bulunduran projenin tasarımı Akdeniz ve Toskana mimarisinin esintilerini taşıyor.

Arazide ki kot farkı sayesinde tüm villaların manzarayı algılayacak şekilde konumlandırıldığı Mi’Marin Ovacık Bağ Evleri konum olarak Çeşme Merkez otoban gişelerine sadece 5 dk mesafede yer alıyor.

www.mimarinovacik.com

Mi'Marin Ayayorgi

Çeşme’nin en değerli lokasyonunda yer alan Mi’Marin Ayayorgi’de mavinin, huzurun, sükûnetin, kolay ulaşımın; kısacası her konforun tam merkezi olarak öne çıkıyor.
Minimalist bir yaklaşımın tercih edildiği proje İzmir Çeşme'ye bağlı Ayayorgi Koyu'nda Mi’Marin Yapı tarafından inşa ediliyor. Proje Boyalık, Ilıca ve Paşalimanı plajlarına yakın noktada yer alıyor. Ayrıca Ayayorgi koyuna 300 metre yürüme mesafesinde yer alıyor.

Toplam 25 villadan oluşan Mi'Marin Ayayorgi projesinde 2+1 ve 4+1 tiplerde villa seçenekleri sıralanıyor. Haziran 2019 yılında teslimlerin gerçekleşeceği Mi'Marin Ayayorgi Çeşme projesinde 6 tane 2+1, 19 tane 4+1 villa bulunuyor.
Mi'Marin Ayayorgi projesinde 2+1'ler 75 metrekare ile 80 metrekare, 4+1'ler 180 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

www.mimarinayayorgi.com

Mi'Marin Dalyan

Mi’Marin Yapı’nın butik tasarım anlayışı, kaliteden ödün vermeyen, yenilikçi yaklaşımı ve özgün tasarım gücünün bir yansıması olarak hayat buluyor.  Mi’Marin Dalyan, kendine ait geniş bahçeleri, 4+1 konsepti, benzersiz doğası, terasları ve yüzme havuzları ile 5713 m2 alan üzerine müstakil 9 butik villadan oluşuyor. Haziran 2019’da teslim edilecek olan proje Çeşme Dalyan’da.

www.mimarindalyan.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler