Sonay Suites projesinde teslime geri sayım

Hacıoğlulları İnşaat tarafından Maltepe’de inşa edilen Sonay Suites projesinde teslimler önümüzdeki ekim ayında başlıyor.

Sonay Suites projesi tek blokta 70 dairelik butik bir proje. Maltepe konut projeleri arasında yerini alan bu projeyi Hacıoğlulları İnşaat inşa ediyor. Ekim 2017 tarihinde tamamlanacak olan projede genellikle büyük konut seçenekleri yer alıyor.

Anadolu yakasında 2+1 daire ve 3+1 daire arayanlara alternatif olabilecek projede 2 oda 1 salon dairelerin büyüklüğü tam 105 metrekare. 3 oda 1 salon daireler ise 147 ile 152 metrekare arasında değişen büyüklüklerde.

Sonay Suites projesi teslime bir kaç ay kala satışa sunuldu. Sonay Suites fiyatları ise 800 bin TL'den başlıyor. 2 odalı evlerin fiyatları 800 bin TL ile 1 milyon 250 bin TL arasında değişirken; 3 odalı evlerin fiyatları ise 1 milyon 200 bin TL'den başlıyor ve 1 milyon 800 bin TL'ye kadar çıkıyor. Sonay Suites proje özelliklerine gelecek olursak; projede kapalı otopark, bahçe, çocuk oyun alanı gibi ayrıntılar söz konusu.

 

Hacıoğulları Şirketler Grubu kimdir?

1900'lü yılların başında temeli atılmış olan şirket Sonay ailesine ait. Armatörlük, inşaat, akaryakıt, hazır beton, kum çakıl ve madencilik gibi sektörlerde faaliyet gösteren şirket yıllarca sağlam projeler için hazır beton ürettikten sonra şimdi kendi projesinde kendi ürünlerini sunuyor. Şirket ailenin üçüncü kuşağı Hilmi Sonay tarafından yönetiliyor.

Sonay Suites İletişim Bilgileri

Sonay Suites Tel:0216 305 05 02
Sonay Suites Web: www.sonaysuites.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler