Sıla 6 Ekim’de İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak

Sonbahar konserleri turnesinde iki gün üst üste İzmirli sevenleriyle buluşan Sıla, 6 Ekim’de yine sevenlerinin karşısında olacak.

Yaz boyunca kapalı gişe konserleriyle büyük ilgi gören Sıla, sonbaharda da sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. 29 Eylül Cuma akşamı ve 30 Eylül Cumartesi akşamı İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alan başarılı sanatçı, yine hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Heybeden Şarkılar konser serisi ile büyük beğeni toplayan ve ilgi gören Sıla, dillere destan olan şarkılarını sevenleriyle hep bir ağızdan seslendirerek açık havayı salladı. Pek çok konserde olduğu gibi bu konserde de anne ve babası Sıla’yı yalnız bırakmayarak izlemeye geldi.

Hayranlarından tam not

Yoğun istek üzerine 6 Ekim tarihinde yeniden İzmir Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alma kararı olan sanatçı birbirinden güzel kıyafetleriyle izleyicisinin karşısına çıktı. Sıla, sesiyle olduğu kadar görüntüsüyle de kendine hayran bıraktırdı. İlk akşam siyah ve beyaz kıyafetiyle, ikinci akşam da siyah ve gri beyaz kıyafeti ile sahneye çıkan güzel sanatçı görünümüyle de seyirciden tam not aldı.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler