Sianji Residence fiyatları 400 bin Euro’dan başlıyor

Sianji Residence projesi Bodrum Kadıkalesi Mevkii’nde inşa edildi. Hemen teslim konutların fiyatları 400 bin Euro’dan başlıyor.

Sianji Group tarafından Bodrum, Kadıkalesi Mevkii'nde inşa edilen Sianji Residence projesinin inşaatı tamamlandı. Konut alanlar hemen taşınabiliyor. 63 rezidans dairenin yer aldığı projede bir oda bir salon, iki oda bir salon ve üç oda bir salon daire seçenekleri yer alıyor. En küçük ev 74 metrekare, en büyük ev ise 197 metrekare olarak tasarlandı. 1+1'ler 74 metrekare, 2+1'ler 93 ile 180 metrekare arasında, 3+1'ler ise 109 ile 197 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Sianji Residence fiyatları 400 bin Euro'dan başlıyor.

Sianji Residence

Babil'in asma bahçelerinden esinlenildi

Sianji Residence projesi Sianji Hotels Grubu tarafından hizmete sunulan bir proje. Dünyanın 7 harikasından biri olan Babil'in asma bahçeleri konseptinden esinlenerek inşa edilen bu proje yılın 12 ayı açık bir yaşam merkezi haline geldi.

Projede dairelerin tümü deniz manzaralı. Bodrum'da hemen teslim deniz manzaralı ev arayanlar için ideal bir proje olan Sianji Rezidans'tan ev alanlar aynı gün tapularını alıp yerleşebiliyor. Projede verilen hizmetler ise şöyle; concierge, housekeeping, teknik servis, shopping center, sinema, kuru temizleme hizmeti, spa, marina hizmetleri, güvenlik, oda servisi, bahçe bakım servisi, business center, bebek bakıcı hizmetleri, beach, düğün ve organizasyon ve ulaşım hizmetleri.

Projede bulunan tüm rezidanslarda kartlı kapı sistemi bulunuyor. Ayrıca Siemens tam ankastre beyaz eşyalar (bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın, seramik ocak, aspiratör), LG klima sistemleri, Samsung LCD TVler, VANUCCI mutfaklar, HUPPE jakuzi ve duşakabinleri, küçük ev aletleri, tüm mobilyalar ve bahçe mobilyaları gibi her detay hazır olarak sunuluyor. Ayrıca projede daire sahiplerinin isteğine göre dönemsel olarak butik otel tarzında işletme imkanı sunuluyor. Rezidanslar Sianji tarafından işletiliyor ya da yüzde 8 Euro bazlı kira garantili kiralanabiliyor. Gelirin yüzde 75'ini rezidans sahibi alırken yüzde 25'ini işletme alıyor. Ev alanlar yatırımlarını 10 ila 12 yılda geri kazanabiliyor.

Sianji Residence İletişim

Adres: Peksimet Mah. Kadıkalesi Mevki, 48400 Bodrum/Muğla
Telefon: 0252 382 82 17 - 0530 237 19 37
Web site: http://www.sianjiresidences.com
E-Mail: info@sianji.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler