Shiro Bloom floral zarafeti ile ‘TomTom Kırmızı’da

Moda ve sanat odaklı etkinlikleriyle tasarım mahallesi olan Tomtom Designhood, ünlü markaları ‘Maison Française Back to Home’da bir araya getiriyor.

Tasarım ve dekorasyon dünyasının ünlü markaları, Tomtom Designhood ve Maison Française’ın işbirliğiyle 21-24 Kasım tarihlerinde ‘Maison Française Back to Home’da buluşuyor. Geliştirdiği özel tasarımlarla tüketicilerin gözdesi olan Çanakkale Seramik de, seçkin buluşmada yeni serisi Shiro Bloom’la yer alıyor. Bahar havasını banyolara taşıyan Shiro Bloom, Tomtom Kırmızı'nın oda oda tasarlanmış mimarisinde ziyaretçileri büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Duvarda floral etki

Günümüzde sürekli artan şehir kaosuna karşı, doğal görünümün önemi her gün biraz daha artıyor. Özellikle dışarıdaki kaosa karşı iç mekanlarda dinginlik ve sadelik sağlayan tasarımlar ön plana çıkıyor. Floral desenler de hayatımıza sağladığı huzur nedeniyle bu tasarımların ilk sırasındaki yerini koruyor.

Günümüz tropikal trendine uygun olarak tasarlanan ve natürel bir stile sahip olan Shiro Bloom serisi, dekorlarındaki kuşlar ve çiçekler ile doğallığı, yüzeyindeki parlak ışıltılarla da farklılaşmayı sağlıyor. Çanakkale Seramik’in pretijli koleksiyonu Wabi’nin serilerinden olan Shiro Bloom, ev dekorasyonundaki yenilikleri, modayı ve trendleri takip eden, evlerinin şık, çekici ve farklı olmasını isteyen tüketicilere hitap ediyor.

Doğallığı evinize taşıyan ve duvar dekorasyonları için ideal seçenekler sunan seri, 33x110 cm ölçülerindeki 4 modülden oluşan dekoruyla floral bir etki yaratıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler