SFD Yapı Bakırköy’e Florya Otel’i yaptırıyor

SFD Yapı İnşaat Turizm İstanbul Bakırköy Şenlik Mahallesi’nde Florya Otel ismini verdiği yatırımını gerçekleştirmek üzere harekete geçti.

Yeşilköy Mahallesi, Eski Halkalı Caddesi, No.2’deki adreste yer alması planlanan Florya Otel toplam 210 odadan ve 420 yataktan oluşacak. Haziran 2018’de kullanıma açılması hedeflenen otel, 49 milyon 626 bin 960 liraya mal olacak. Proje, ana yolların yakınında ve ulaşıma uygun bir noktada bulunurken zemin katta açık avlu ve mağazalar yer alacak. 1. ve 3. normal kat ve çatı katı oda katları olarak ayrılacak.

33 bin metrekare brüt inşaat alanı olacak

SFD Yapı’nın gerçekleştireceği Florya Otel Projesi'nin yükseleceği 5 bin 651 metrekarelik arsa Florya Otelcilik Turizm’e ait. SFD Yapı İnşaat ile arasında taşınmaz satış vaadi ve arsa payı karşılığı inşaat sözleşmesi bulunuyor. Toplam brüt inşaat alanı 33 bin 84 metrekare olması planlanan otel, 5 bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı katından oluşuyor.

Proje, inşası esnasında ve faaliyete geçtikten sonra çok sayıda kişiye istihdam sağlayacak olması, prestijli konaklama ihtiyacına katkı sağlayacak. Proje inşaatında son teknolojisi kullanılacak olup, otel binası modern yaşamın tüm gereksinimlerine, proje alanı ise sosyal yaşam için gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler