Sezonun trendleri Crate and Barrel ile mutfaklarda

Crate and Barrel, bu sezon bakır ve mermer dokularıyla birlikte siyah-beyaz uyumu mutfaklara taşıyor.

Mutfak ürünlerinde renklerin ve farklı dokuların uyumlu birlikteliğini ortaya koymak konusunda iddialı bir yaklaşım sergileyen Crate and Barrel, bu sezonun bakır ve mermer dokularını birleştirip siyah-beyazın uyumuyla harmanlıyor.

Bakır şıklığı

Crate and Barrel’ın bakır ve mermer ürünleri yer alan Mauviel Bakır Rosto Seti, antika bakır süzgeç, bakır pişirme gereçleri, ölçü kapları, tuz ve karabiber değirmenlerinden oluşuyor. Martin Bakır Kokteyl Bardakları, Orb Bakır Rengi Kokteyl Shaker ve Bodum Chambord Bakır French Press de Crate and Barrel mağazalarında yerini alıyor.

Mermer mutfağa girerse…

Gri damarlı beyaz mermerden üretilen French Kitchen Mutfak Rafı, yemek kitaplarınız ve hazırlık malzemelerinizi saklamak için şık bir alternatif sunarken 2 Katlı Mermer Servis Tabağı, Mermer Bıçaklı Servis Tahtası, Mermer Servis Tabağı gibi şık ve kullanışlı ürünlerden oluşan French Kitchen Serisi de mutfakların sıklığına şıklık katıyor.

Siyah ve beyazın uyumu

Siyah ve beyazın uyumunu mutfaklara taşıyan beyaz stoneware Üstüne Yazılabilir Kavanozlar ve üzerindeki yazılarla içeriği hakkında size ipucu veren Çay ve Kahve Kavanozları, sade hatlarıyla dikkat çekiyor. Eskitme bronz kaplamalı sapları ile rustik bir havaya sahip Taz 3 Parça Peynir Bıçağı Seti ve her biri demirden, elde çekiçlenerek yapılan Feast Servis serisi de Crate and Barrel’ın en şık çözümler arasında yer alıyor.

Cottage tarzının modern yorumu

Büyük mutfaklar için ise cottage tarzının modern bir yansıması olan Belmont Mutfak Adasını tavsiye ediliyor. Geniş tezgah ve saklama alanı sunan mutfak adası, siyah ve beyaz renk alternatiflerine sahip. Çok amaçlı kullanılabilir Sheridan Mutfak Adası ise çalışma alanını genişletmekle kalmıyor, ekstra bir depolama alanı da sağlıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler