Seyran Şehir’de mutlu son

Akyapı İnşaat, Başakşehir’de Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirdiği Seyran Şehir projesindeki daireleri sahiplerine teslim edilmeye başladı.

Akyapı İnşaat, Başakşehir’de inşa ettiği Seyran Şehir projesini tamamlayarak teslimlere başladı. Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometre uzaklıkta, Emlak Konut GYO güvencesi ile yükselen Seyran Şehir’de 220 daire bulunuyor. Emlak Konut GYO’nun şubat ayı satış şampiyonu olan Seyran Şehir’de 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri mevcut.

Başlıksız-2

Yüzde 80’i yeşil alan

Yüzde 80'i yeşil alandan oluşan proje 25 bin metrekare arsa üzerinde inşa edildi. Projenin sosyal donatıları arasında dinlenme alanları, buhar odası, çocuk oyun alanları, spor alanları, yürüyüş yolları, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna ve yüzme havuzu bulunuyor.

Başlıksız-3

Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometre mesafede

Atatürk Havalimanı'na 15 kilometre, Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ne 7 kilometre uzaklıkta yer alan Seyrahşehir, Kuzey Marmara Otobanı’na 1 kilometre, Olimpiyat Köyü ve Metro İstasyonu’na 5 kilometre, Sağlık Kente 2 kilometre mesafedeki konumu ile dikkat çekiyor.

iletişim Bigileri

0352 224 44 13
www.seyransehir.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler