Sevil Sabancı’nın 11 milyon euroluk yüzen evi

Sevil Sabancı, Tansu Yachts’ın geçen yıl suya indirdiği 39.3 metre uzunluğunda ve 7.6 metre genişliğindeki ‘Sexy Fish’i 11 milyon euroya satın aldı.

Son günlerde sosyete kulislerinde en çok konuşulan konulardan biri, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı'nın yeni satın aldığı motor yatı.

Sevil Sabancı, explorer yatların Türkiye'deki öncü mimarı olan Rıza Tansu'nun şirketi Tansu Yachts'ın geçen yıl suya indirdiği 'Sexy Fish'i satın almış.

Sabancı'nın, yaklaşık 1.5 aydır kızı Melisa Tapan, sevgilisi Ferhat Ferhangil ve dostlarıyla keyfini çıkardığı 'Seksi Balık'ın fiyatı da dudak uçuklatacak cinsten; tam tamına 11 milyon Euro. (Yaklaşık 45 milyon 650 bin lira)

Gizli koyları tercih ediyor

Sevil Sabancı'nın küçük bir servet ödediği, 39.3 metre uzunluğunda ve 7.6 metre genişliğindeki 'Seksi Balık'ı resmen yüzen bir saray. Alt güvertesinde bulunan geniş ana suitinin yanı sıra iki duble yataklı ve iki tane de ikiz yataklı kamarası olan motor yat, 10 misafire ev sahipliği yapabiliyor.

Sevil Sabancı, yedi mürettebatı olan motor yatıyla geçen hafta Bodrum'daydı. Bodrum'un en gizli koylarına demir atıp kızı, sevgilisi ve dostlarıyla denizin ve güneşin tadını çıkardı; Seksi Balık'ıyla da ilk kez o koylarda objektiflere takıldı.

Bülent Cankurt/Sabah

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler