Serenity Cadde fiyatları 320 bin TL’den başlıyor

Serenity Cadde projesi Bakırcı Yapı tarafından inşa edilecek olan yeni bir proje. Projede daire fiyatları 320 bin TL’den başlıyor.

Bakırcı Yapı tarafından İstanbul Halkalı'da inşa edilecek olan Serenity Cadde projesi 5 bin metrekare alana kuruluyor. Ön satışların başladığı projenin lansmanının bu ay sonu yapılması planlanıyor. Lansman dönemine özel indirimli fiyatlarla satışa sunulan Serenity Cadde fiyatları 320 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Basın Ekspres Yolu konut projeleri arasında yer alan projede 180 daire bulunuyor. Projede dairelerin yanı sıra ticari üniteler de mevcut. Cadde Serenity projesinde iki oda bir salon ve üç oda bir salon daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin alanları 78 ile 135 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

SerenityCadde'de 2+1 dairelerin alanları 78 ile 112 metrekare arasında, 3+1 dairelerin alanları ise 135 metrekare olarak tasarlandı. Serenity Cadde teslim tarihi ise Nisan 2019.

Serenity Cadde

Bakırcı Yapı kimdir?

Bakırcı Yapı, inşaat sektörüne ilk adımını 1981 yılında attı. Sağlık, bilişim, gıda ve denizcilik sektöründe faaliyet gösteren Sağlam Şirketler Grubu'nun üyesi olan şirketin politikaları içinde sağlık ve güvenlik konusu başı çekiyor.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahip olan şirket, bunun dışında tüm çalışanlarına iş güvenliği ve sağlığı konusunda tüm eğitimleri veriyor, çalıştığı firmalara da bu konudaki hassasiyetini belirtiyor.

Tüm çalışmalarında hayatı ve varlığı korumak adına güven konusunda iyileştirmeler yapıyor, bu konudaki çalışmalarında da kendini sürekli yeniliyor.

Serenity Plus devam ediyor

Bakırcı yapı, yeni projesi Serenity Cadde dışında Serenity Plus projesine de devam ediyor. Serenity Plus Bakırcı Yapı'nın Basın Ekspres'teki yeni karma projesi. 50.000’e yakın işletme 600.000 çalışan nüfusuyla Levent Maslak arasında yer alan Büyükdere Caddesine alternatif olarak gösterilen Basın Ekspres bölgesi günde 2 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor. Bu proje, 2019 yılında açılacak metro istasyonuna 100 metre mesafede bulunuyor.

Bakırcı Yapı öte yandan Kemerburgaz'da inşa ettiği Bakırcı Kemer projesine de devam ediyor. İçerisinde dünya markalarının ürünlerinin kullanıldığı 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 ultra lüks daire seçeneklerinin bulunduğu Bakırcı Kemer, 41 daireden meydana geliyor. Park ve yürüyüş alanları, kapalı otopark, 24 saat güvenlik, havuz, fitness, hamam, sauna, buhar odası gibi alanlar bulunuyor.

Serenity Cadde İletişim

Adres: Halkalı Merkez Mah. Fatih Cad. No:22 Halkalı/İstanbul
Telefon: 0850 303 26 27
Web site: http://www.serenitycadde.com
E-Mail: info@bakirciyapi.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler