Semt Bahçekent’te yüzde 5 peşinat!

Sur Yapı’nın yeni projesi Semt Bahçekent’te lansman dönemine özel fiyat ve ödeme avantajları sunuluyor!

Sur Yapı'nın yeni projesi Semt Bahçekent'te lansman dönemi avantajlı kampanyalar başladı. Proje lansmana özel 195 bin TL'den başlayan fiyatlarla ve yüzde 5 peşinat avantajıyla satışa çıktı.
Bahçekent Semt projesinde 669 konut yer alıyor. Ayrıca 26 adet de ticari ünite mevcut. Toplam 23 bin 264 metrekare alana kurulan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar var. Büyüklükleri ise 67 ile 222 metrekare arasında. Projede tam 26 farklı tipte daire seçeneği mevcut. Semt Bahçekent teslim tarihi ise Haziran 2019 olarak açıklandı.

Semt Bahçekent nerede?

Sur Yapı Semt Bahçekent projesi, Emlak Konut'un Esenyurt Hoşdere 6. Etap arsası üzerine inşa edilecek. İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden, Ataşehir ve Kayaşehir’den sonra yapımı planlanan üçüncü Uydukent Proje Bölgesi olan Bahçeşehir Bahçekent mevkiinde bulunan proje üçüncü köprü ve üçüncü havalimanı bağlantı yollarına yakın konumda yer alıyor.
Kamu ve gayrimenkul yatırımlarının yoğunlaştığı bir bölge olan Bahçekent bölgesi Emlak Konut GYO öncülüğünde gelişen bir bölge. Semt Bahçekent projesi aynı zamanda bölgede yapımı planlanan 175 Bin metrekarelik şehir parkına komşu konumda bulunuyor.

Sur Yapı kimdir?

1992 yılında faaliyetlerine başlayan Sur Yapı, yalnızca konut, ofis, marina, AVM ve endüstriyel tesis gibi projeler üretmekle kalmayarak bu projelerin birçoğunu ya da tamamını barındıran karma projeler de inşa ediyor. İstanbul’da Greenium Villaları, Villa Sera, Selvice Evler, Dora Park, Mahalle İstanbul, Adapark, Metrogarden, Exen İstanbul, Corridor Rezidans, Tilia, İdilia, Vitrin, İlkbahar, İlkbahar 2, Mirage Rezidans ve Gölbahçe Evleri, Lavender gibi konut projelerini hayata geçiren Sur Yapı, 2013 yılının Haziran ayında İstanbul'da Axis Kağıthane AVM'yi açtıktan sonra, 2014 Eylül ayında İstanbul Ümraniye'de Metrogarden AVM'yi ve son olarak 2015 Mayıs ayında Axis İstanbul AVM'yi bölge halkının hizmetine sundu.
Bu projelerin yanı sıra Bursa'nın Nilüfer ilçesinde yer alan Sur Yapı Marka Rezidans & AVM çalışmaları da devam ediyor. 2007 yılından itibaren başladığı enerji yatırımları sonucunda 4 adet hidroelektrik santrali ve 2 adet rüzgar enerjisi santrali ile ağırlıklı olarak yenilenebilir enerji yatırımlarını da sürdürüyor.

Semt Bahçekent İletişim Bilgileri

Semt Bahçekent Adres: Hoşdere Mah. Esenyurt/İstanbul
Semt Bahçekent Telefon: 444 5 787
Semt Bahçekent Web: https://www.suryapi.com.tr
Semt Bahçekent E-Mail: suryapi@suryapi.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler