Self İstanbul fiyatları 229 bin TL’den başlıyor

Self İstanbul projesi Karden İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen yeni bir proje. Projede daire fiyatları 229 bin TL’den başlıyor.

Karden İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta inşa edilen Self İstanbul projesi satışa çıkıyor. 132 bin metrekare alana inşa edilen projede toplam 609 konut bulunuyor. Projedeki konut tipleri bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak çeşitlendirilmiş durumda. Alanları ise 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiyor. Self İstanbul teslim tarihi ise Eylül 2019 olarak açıklandı.

Self İstanbul projesinde konutların yanı sıra 60 adet de işyeri mevcut. Adile Naşit Bulvarı üzerinde yükselen projede balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1, 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları yer alıyor. Self İstanbul'da daire fiyatları 229 bin TL'den başlıyor.

Vade farksız taksit imkanları

Projeden ev almak isteyenlere yüzde 25 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor. Bu ödeme planına göre 12, 24 ve 36'ncı aylarda yüzde 10 oranında toplam üç ara ödeme yapılıyor.

Yüzde 30 peşinat ödeyen konut alıcılarına 10, 20 ve 30'uncu aylarda yüzde 10'luk üç ara ödeme ile 30 ay vade farksız taksit yapılıyor. Yüzde 35 peşinat ödendiği takdirde 24 ay vade farksız taksit yapılıyor. Bunun için de 8, 16 ve 24'üncü aylarda yüzde 10 ara ödeme yapmak gerekiyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 20 oranında indirim imkanı mevcut.

203 milyon TL yatırımla inşa edilen projenin yüzde 85'i peyzaj alanı olarak ayrılıyor. Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu bitişiğinde bulunan proje Metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı gibi önemli ulaşım ağlarının çevrelendiği bir bölgede yer alıyor. Aynı zamanda proje E5 otoyoluna ve alışveriş merkezlerine çok yakın konumda bulunuyor.

Geniş sosyal alanlar

Çocuklar için uygun konut projeleri arasında bulunan projede çocuklar için tam 1000 metrekarelik özel bir oyun alanı bulunuyor. Önü kapanmayacak panoramik manzaraya sahip olan projede modern bitkisel peyzaj, hobi bahçeleri, yapay gölet, dinlenme alanları ve çevre düzenlemesi dikkat çekecek.

Projenin içinde 27 derslikli özel okul, yetişkin ve çocuklar için açık yüzme havuzu, fitness, hamam, sauna, aktivite alanları bulunuyor. Açık alanda 2 adet çok amaçlı saha, yetişkin fitness aletleri ve modern çocuk oyun alanları mevcut.

1+1 ve 2+1 dairelere 1’er adet, 3+1 ve üstü dairelere 2’ şer adet kapalı otopark imkanının sunulduğu Selfistanbul projesinde her dairenin kendine ait 2,5 ile 6,5 metrekare arasında deposu bulunuyor.

1+1 dairelerde balkon, 2+1 dairelerde ebeveyn banyo, 3+1 dairelerde ebeveyn süiti, her dairede çamaşır odası standardı sunulan projede ayrıca 7/24 güvenlik sistemi, her blokta 4 adet yüksek hızlı, geniş, lüks yolcu ve yük asansörleri mevcut.

Projenin satış ofisi her gün saat 20.00'ye kadar açık!

Self İstanbul İletişim

Adres: Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul
Telefon: 444 6 110
Web site: http://www.selfistanbul.com.tr/
E-Mail: karden@kardeninsaat.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler