Seba Küçükbük Evleri dört mevsimlik dizayn ediliyor

Seba İnşaat tarafından Bodrum’da geliştirilen Seba Küçükbük Evleri değişen yaşam sitillerine eşlik ederek 4 mevsim yaşanacak şekliyle gerçekleştiriliyor.

Sadece yazlık bir proje olmanın dışında 4 mevsime uygun mimarisi, yerleşime yakınlığı ve hizmetleriyle dikkat çeken Seba Küçükbük Evleri her zaman keyifle yaşanabilecek bir hayat sunuyor.

Bodrum Gündoğan’daki güzel köşelerinden birisi olan Küçükbük, Seba İnşaat’ın yeni projesine ev sahipliği yapıyor. İyi malzeme ve ince işçilikle inşa edilen proje doğasıyla ve mimarisiyle A Plus bir projede olarak geliştiriliyor.


Proje Firmasına Ulaşın


32 bin metrekare alan üzerine kurulan ve 20 villadan oluşan Seba Küçükbük Evleri’nde villaların büyüklükleri 340 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Her villanın kendine özel yüzme havuzunun yer alacağı Seba Küçükbük Evleri projesinde 4 mevsim boyunca yaşama fırsatı ve rezidans hizmeti de sunulacak.

Avantajlı bir lokasyonda yer alıyor

Projeden yüzde 30 peşinat verip, 12 ay vadelendirme ile ev sahibi olunabiliyor. Lokasyon özellikleri ile de avantajlar sunan Seba Küçükbük Evleri projesi Gündoğan'a 3.5 kilometre, Türkbükü'ne 8 kilometre, Yalıkavak'a 10 kilometre, Bodrum Merkez'e 24 kilometre, Milas ve Bodrum Havalimanı'na ise 50 kilometre mesafede yükseliyor. Çalışmalarına devam edilmekte olan projenin Mayıs 2019'da teslim edilmesi hedefleniyor.

İletişim Bilgileri
http://sebakucukbuk.com.tr
532 230 98 83

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler