Sarılar İnşaat, Mevsim İstanbul için ön talep topluyor

Sarılar İnşaat, Kağıthane’deki yeni projesi Mevsim İstanbul için ön talep toplama dönemini başlattı.

Sarılar İnşaat, Kağıthane’de yeni bir konut projesine başladı. İnşaat çalışmaları start alan Mevsim İstanbul, avantajlı fiyatlarla ön satışa çıkarıldı. Projede metrekare fiyatları 5 bin 400 TL’den başlıyor.

6 bin 972 metrekare ara üzerinde 3 blokta 187 konuttan oluşan Mevsim İstanbul’da 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan üç farklı daire seçeneğinin yanı sıra 30 loft daire yer alıyor. Geniş ve 2,95 metre tavan yüksekliğine sahip antreleri bulunan daireler, ferah bir yaşam alanı sunuyor. Aile öncelikli yaşam anlayışıyla geliştirilen projedeki loft daireler ise yatırımcısına yüksek standartlarda bir yaşam vaat ediyor.

3 bin 500 metrekare alanı

Yaklaşık 3 bin 500 metrekare alan peyzaj ve rekreasyon alanı bulunan Mevsim İstanbul’da kapalı yüzme havuzu, süs havuzları, her daireye ait özel otopark ve ayrıca misafir otoparkı, dinlenme alanları, kaykay pisti, çocuk parkı, çocuk oyun odası ve oyun bahçesi, mini basketbol sahası, mini futbol sahası, squash, game center ve sinema odası, fitness center, sauna, bilardo-masa tenisi- dart salonu, 2 adet davet ve organizasyon odası, taziye odası, mescit ve 7/24 güvenlik hizmeti yer alacak.

Aidat yükü azaltılacak

Ayrıca 9 metre tavan yüksekliği ve 60 metrekare genişliğindeki lobileri bulunan projede her daireye 3 metrekare büyüklüğünde depo alanı tahsis ediliyor. Projede ayrıca her bloğun en üst katında toplamda 400 metrekare olan ortak kullanıma açık seyir terasları bulunuyor.
Sarılar İnşaat, geniş sosyal imkanlarıyla dikkat çeken Mevsim İstanbul’daki aidat maliyetini düşürmek için 4 ticari alan ve 3 konutun tüm kira gelirlerini yönetime devredecek.

Teslimler Aralık 2018’de

Merkezi lokasyonuyla da dikkat çeken Mevsim İstanbul, Avrupa yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede hayata geçiriliyor. TEM Otoyolunun yanı başında yer alan Mevsim İstanbul’daki dairelerin Aralık 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

İletişim bilgileri

212 294 02 03
www.mevsimistanbul.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler