Renda Helin Design& Interiors dünyanın en iyisi!

Renda Helin, uluslararası düzenlenen en iyi gayrimenkul projesi ödülünün sahibi oldu

Bu yıl Avrupa’nın ''Kamu Hizmet Yapısı İç Mekan Tasarımı'' ve ''Kamu Hizmet Yapısı Geliştirme Projesi'' kategorilerinde en iyisi ödülüne layık görülen Renda Helin Design & Interiors, 2015’in son günlerinde yapılan bölgesel elemeler ile“Dünyanın En iyi Gayrimenkul Ödülü’’ nün sahibi oldu.

Dünyanın en iyi mimari ödülü

Avrupa’nın en iyisi ödülü ile Asya’dan Amerika’ya, Orta Doğu’dan İngiltere’ye bölgesel birincilik kazanan adayların arasında, kamu hizmetini geliştirme adına “Konforist Edu Suites Kız Öğrenci Yurdu'' projesi ile bu ödülü kazanan şirket sahibi Renda Helin Çilalioğlu Çizer, uluslararası alanda böyle bir ödül kazanan en genç sektör temsilcisi bayan olma özelliği ile de dikkat çekiyor.

İstanbul Eyüp’de bulunan Konforist Edu Suites Kız Yurdu, cephe tasarımları ve fonksiyonel mimari özellikleri ile birlikte, öğrencilerin iletişim ve sosyal alan yeteneklerini geliştirme bilincinde kurgulanarak özgün çizgiler taşıyor. Her öğrencinin kendine özel bir yaşam alanına sahip olduğunu ifade eden Renda Helin, yeni projeler ile yeni mimari başarıların devam edeceği sinyalini de verdi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler