Re/Max emlaktabugun.com bloğu ile tüketiciyi bilinçlendirecek

Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kuruluşu olan RE/MAX, emlak konusundaki deneyimlerini hizmete yeni açtığı emlaktabugün.com blogu ile paylaşıyor.

Re/Max, gayrimenkul dünyasına dair haberleri dijital dünyada bir araya getiriyor. Hem gayrimenkul arayışında olanlara yol haritası sunacak bilgilerin hem de ev yaşamıyla ilgili hayat kalitesini artıracak fikirlerin olduğu emlaktabugun.com, gayrimenkul konusuyla ilgili aradığınız her türlü ipucuyla yayına başladı.

Yaşam ve emlak dünyasından haberlerin yer aldığı blogda, gayrimenkul alım-satım işlemleri, bu süreci kolaylaştıracak ve ihtiyaç duyulacak bilgiler mevcut. Ayrıca gayrimenkul alım-satımında karşılaşabilecek zorlukların üstesinden nasıl gelineceğini anlatan içerikler, işlemler sırasında izlenmesi gereken prosedürlerle ilgili adımlar emlaktabugun.com’da öne çıkıyor.

RE/MAX’in bloğu emlaktabugun.com’da emlak haberlerinin yanı sıra yaşamı kolaylaştıracak, ev hayatında ihtiyaç duyulacak dekoratif ve teknik fikirler de var. Ev ve ofisler için doğru mimar seçiminden duvar kağıdı kullanma tüyolarına kalitesini artıracak geniş yelpazede haberler yeni emlak blogu emlaktabugun.com’da düzenli olarak güncellenerek yer alıyor olacak.

Emlak alım-satımıyla ilgili ipuçları

Günlük rutin içerisinde pek de karşılaşılmayan ama gayrimenkul alırken ya da kiralarken ihtiyaç duyulan bilgiler de emlaktabugun.com’da uzman bilgileri doğrultusunda yer alıyor. Ev sahibinin sahip olduğu sorumluluklar, emlakla ilgili internet ilanlarında olması gerekenler, gayrimenkul danışmanı seçilirken dikkat edilmesi gereken noktalar gibi kritik ama çok da bilinmeyen detaylara emlaktabugun.com üzerinden ulaşılabilecek.

Referans olacak videolar

Emlaktabugun.com’u farklılaştıran noktalardan biri de videolaştırılmış içerikleri. Emlak işlemleri sırasında karşılaşabileceğiniz durumlar ve dikkat etmeniz gereken detaylarla ilgili videolar blogda yer alıyor. Videoların anlaşılır bir dille, kaliteli içeriklerle hazırlanmış olması da en büyük artısı.

Gayrimenkulde referans noktası

RE/MAX Türkiye Dijital Pazarlama ve Marka İletişimi Müdürü Doğukan Yüncü emlaktabugun.com’un amacının tüketicilere emlak sektöründen doğru, temiz ve kaliteli bilgi aktarmak olduklarını söylüyor.

“Emlaktabugun.com ile bizi gayrimenkul konusunda referans noktası olarak gösterecek içerikler üretmeyi amaçlıyoruz. Mevcut Google aramalarını ve sektörel bilgilendirmelerin tamamını bu bloga yönlendirerek hem reklam çalışmalarımız hem de mevcut aramalar için bir kaynak oluşturmuş olacağız” diyen Yüncü, blogdaki içerikleri markalamadan, sadece doğru bilgiyi verme doğrultusuyla güncel kalacaklarının altını çiziyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler