Premier Kampüs Ofis’te mutlu son

Fer Yapı’nın Kağıthane’de hayata geçirdiği Premier Kampüs Ofis’te teslimler bu ay başlıyor.

Fer Yapı, Kağıthane’de inşa ettiği Premier Kampüs Ofis projesinde teslimlere bu ay başlıyor. Hem Kağıthane bölgesinin potansiyeli, hem de projenin değeri nedeniyle yatırımcının ilgisini çeken Premier Kampüs Ofis yatay ofis konsepti ile inşa edildi. Akıllı ofis sistemlerinin yer aldığı proje, yeşil alanları ve kat bahçeleri ile de çalışanların nefes alacağı bir ortam sunmaı amaçlıyor. 

Yüzde 50 yeşil alan

20 bin metrekare arsa üzerinde 58 bin  metrekare ofis alanı ve 40 bin metrekare ticari alana sahip bulunan projede 372 adet ofis ve 42 adet ticari birime yer veriliyor. Yüzde 50’ye yakın kısmı ise yeşil alan ve çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ‘Kampüs 
Bahçe’ ve ‘Kampüs Meydan’a ayrılan projede bahçeler, parklar, su alanları, açık hava toplantı alanları, zengin sosyal imkanlar ve spor alanları bulunuyor. 

Rahat ulaşım avantajı var

Levent, Maslak, Mecidiyeköy, Taksim, Eminönü, Karaköy gibi merkezi semtlerin ortasındaki lokasyonu ile kolay imkanı sağlayan Premier Kampüs Ofis’ten1 dakikada TEM bağlantı yoluna, 15 dakikada Boğaziçi Köprüsü’ne ve 12 dakikada FSM Köprüsü’ne bağlantı sağlanıyor. 

İletişim bilgileri

0212 222 4747
www.premierkampusofis.com
Gürsel, Tümleç Sk., 34400 Kağıthane/İstanbul

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler