Plaza Cubes’tan ayda 360 TL’ye sanal ofis

Aylık ortalama 500 TL’ye sanal ofis kiralayan Plaza Cubes, bu fiyatı uygun paketler ve çeşitli indirimlerle 360 TL’ye kadar düşürebiliyor.

Son yıllarda ş hayatında adından sıkça bahsedilen sanal ofisler,  özellikle start-up’lar ve freelancer’lar tarafından tercih ediliyor. Hazır ofis ve sanal ofis sektörünün ilk yerel oyuncusu Plaza Cubes’dan aylık ortalama 500 TL’ye sanal ofis kiralamak mümkün. Şirket bu fiyatı, uygun paketleri ve çeşitli indirimleriyle 360 TL’ye kadar düşürebiliyor. Bu ofisler, müşterilerine telefonların cevaplanması, kargo teslimatı, lounge alanı ve networking imkanı gibi kolaylıklar sunuyor.

1000 müşterisi var

Plaza Cubes ortaklarından Süleyman Çoruh, İstanbul ve Ankara’daki prestijli lokasyonlada, tek kişi ya da küçük bir ekiple bile olsa plazada iş adresi sahibi olmayı mümkün kıldıklarını belirterek sanal ofis hizmetlerinden yararlanan 1000’e yakın müşterileri olduğunu açıkladı. Plaza Cubes’ın Türkiye’deki 85 firma içerisinde sektörün en büyük oyuncularından biri olduğunu anlatan Süleyman Çoruh, şirketin profesyonel biçimde yönetilen plaza ofislerinde, müşterilerin sadece işlerine odaklanabildiklerini söyledi.

‘Kartvizitinizde plaza adresi olsun’

Sanal ofis konseptinin bir çalışma alanı sunmanın ötesinde firma ya da kişilere yasal iş adresi olarak kartvizitinde Plaza Cubes’un prestijli lokasyonlarından birini gösterme imkanı tanıdığını anlatan Çoruh,  “Herhangi bir plazada tek başına ya da küçük bir ekiple ofis tutmak zordur. Ama Plaza Cubes ise müşterilerine bu imkanı uygun fiyatlarla sunuyor” dedi. Tüm bunlara ek olarak şirketin mesai saatlerinde firma adıyla telefonları cevaplayan, yabancı dil bilen profesyonel bir ekibi bulunduğunu anlatan Çoruh, bu ekibin aynı zamanda kargo ve yasal tebligatlar müşterilerin adına teslim alp bilgisini ilettiğini de söyledi. Bu sistemlere müşterilerine ister ofis ister toplantı odası kullanımı sağladıklarını da ifade eden Çoruh, “Gün boyu kahve ve çay ikramının yanı sıra, lounge alanı ve çeşitli sosyal etkinlikler sayesinde çalışanlar arasında networking imkanları güçlendiriliyor” diye konuştu.

İki yeni sanal ofis yolda

Maslak Sun Plaza ve Spring Giz Plaza’da, Levent Metrocity’de, Ümraniye Akkom Office Park’ta, Ataşehir Palladium Tower’da ve Ankara Çukurambar’daki The Paragon ile Söğütözü’ndeki Via Flat’te yer alan Plaza Cubes’un sanal ofislerinin sayısı yakında İstanbul Şişhane’deki Bilsar Binası ve Kağıthane Papirus Plaza’da hizmete girecek ofislerle 9’a ulaşacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler