Piyalepaşa İstanbul Evim Türkiye Fuarı’nda

Piyalepaşa İstanbul 8-10 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşuyor.

Türkiye’nin en köklü markalarından Polat güvencesiyle İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen fuarda katılımcıların beğenisine sunuluyor.

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da, 60 yılı aşkın köklü Polat tecrübesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği, Demirören Medya ve İstexpo ortaklığıyla 8-10 Şubat 2019 tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenen Evim Türkiye Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlıyor. Konut sahibi olmak isteyenlerin tüm ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek tasarlanan Piyalepaşa İstanbul; konut, rezidans, ofis, otel ve Alışveriş Sokağı’ndan oluşan karma konseptiyle üç gün sürecek olan fuarda katılımcılarıyla buluşacak.

Geçtiğimiz haziran ayından itibaren yaşamın başladığı Piyalepaşa İstanbul’da teslimler ve satışlar devam ediyor. İlk etap teslimlerle birlikte yaklaşık 500 dairede yaşam başlarken, 2019 yılı sonuna kadar geri kalan dairelerin de teslim edilmesi ile birlikte konut bölümünün tamamının bitmesi planlanıyor. 1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipte 760 konut ile 190 rezidans dairesi bulunan projede yüzde 1 KDV oranı ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Bu fuarların sayısı artmalı

Evim Türkiye Fuarı’nın düzenlenmesine öncülük eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Demirören Medya Grubu’na teşekkür eden Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, bu sene ilki gerçekleştirilen fuarın önümüzdeki yıllarda da devam ederek sürdürülebilir olmasını temenni ettiklerini belirtti. Almanya’daki Türk vatandaşlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirten Yücel, “Biz özel sektör temsilcileri olarak hem ülkemize hem de sektörümüze güveniyoruz. Ülkemizde yaşayanlar kadar Avrupa’da ya da dünyanın herhangi bir yerinde yaşayan tüm Türk vatandaşlarımızın ülkelerinde bir ev sahibi olması en doğal hakkı. Biz de aslında bunu yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız için kolaylaştırmak adına fuarlara katılıyoruz. Evim Türkiye Fuarı da bunlardan biri. 3 gün boyunca buradayız, tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. İsteğimiz bu tarz fuarların sayısının önümüzdeki dönemde daha da artması.” dedi.

İstanbul'un merkezinde

Piyalepaşa İstanbul’un yurt dışındaki Türkler için hem yatırım hem de oturum açısından önemli bir proje olduğuna değinen Yücel, “Projemizin en önemli özelliği hiç kuşkusuz İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda yer alması. Piyalepaşa İstanbul, İstanbul’un en önemli merkezlerine birkaç dakikalık ulaşım mesafesinde. Bu da projemizin yatırım ve oturum açısından iki türlü de tercih edilmesi için en önemli sebeplerden. Projemizde yaşamın başlamış olması da yatırımcılar açısından diğer bir avantaj. İster oturabilir ister kiraya verebilirler. Ödeme konusunda ise müşterilerimizin isteğine göre kişiye özel onlarca plan yapabiliyoruz. Projede yer alan konutlarımızı 2019 yılı sonunda, ticarilerimizi ise 2020’de teslim etmeyi planlıyoruz. Satışa çıktığı günden itibaren yüzde 80 değer kazanan Piyalepaşa İstanbul, tamamlandığında yüzde yüzün üzerinde bir değer artışı kazanmış olacak.” dedi.

İkinci El Satış ve Kiralama Birimi Hizmet Vermeye Başladı...

Piyalepaşa İstanbul’da satışlar devam ederken, teslim aldığı gayrimenkulü satmak veya kiralamak isteyen konut sahiplerinin de tüm ihtiyaçlarına yönelik 2. El Satış ve Kiralama Birimi de hizmet vermeye başladı. Projede, konut satışından başlayarak satış sonrasında da devam eden hizmetlerle, müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliği ve Piyalepaşa İstanbul’un tüm etaplarıyla yaşama geçtikten sonra mevcut değerinin artırılarak korunması hedefleniyor.

Şehrin kalbi Beyoğlu’nda

İstanbul’un en merkezi noktalarından birinde bulunan Piyalepaşa İstanbul, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin cazibe merkezlerine sadece birkaç dakikalık mesafede yer alıyor. İçerisinde ulaşım imkânı da bulunan proje, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kâğıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla da ön plana çıkıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler