Piri Reis Konutları’nda fiyatlar 243 bin TL’den başlıyor

Piri Reis Konutları projesi İstanbul Avrupa Yakası Silivri’de 14 bin metrekare büyüklüğünde arsa üzerine 364 konut seçeneği ile hayata geçiriliyor.

Silivri’de hayata geçirilen Piri Reis Konutları projesi 14 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 6 katlı 6 bloktan oluşan Piri Reis Konutları 364 konuttan meydana geliyor. Tamamı 2+1 dairelerden oluşan projede daire büyüklükleri 100 metrekare olarak tasarlanıyor.

Fiyatlar 243 bin TL'den başlıyor

Piri Reis Konutları projesinde konut fiyatları 243 bin TL’den başlıyor. Projede 63.000 TL peşinat veriliyor geri kalan ödeme ise şirket bünyesinde 72 ay vade farksız taksitlendirilebiliyor.

2021 Mart ayında teslim edilmesi planlanan Piri Reis Konutları projesinde olanakları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness merkezi, voleybol sahası, basketbol sahası, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, güvenlik, otopark ve peyzaj alanları yer alıyor.

Piri Reis Konutları nerede?

Lokasyonu ile yeni yapılacak olan metrobüs hattına yürüme mesafesinde bulunacak Piri Reis Konutları projesi Silivri sahiline ise 2 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler