Petra Blan fiyatları 300 bin TL’den başlıyor

Petra Blan projesi İstanbul Seyrantepe’de inşa ediliyor. Petra Yapı tarafından yaşama geçirilen projede fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

Petra Blan

İş dünyasının kalbinin attığı Maslak –Levent, metro hattında, Büyükdere Caddesine yürüyüş mesafesinde, şehrin tam merkezinde başlayacak olan Petra Blan projesi Petra Yapı tarafından İstanbul Seyrantepe'de inşa edilen yeni bir proje. 245 daireden meydana gelen bu projede bir oda bir salon ya da iki oda bir salon olmak üzere iki daire seçeneği yer alıyor. Alanları 40 metrekare ile 75 metrekare arasında değişiyor. Petra Blan teslim tarihi ise Haziran 2019.

Aylık bin 390 TL taksitle ev!

Üç blok halinde inşa edilen projede 1+1 dairelerin alanları 40 ve 45 metrekare, 2+1 dairelerin alanları ise 65 ve 75 metrekare olarak planlandı. Petra Blan fiyatları 300 bin TL'den başlıyor. Şirket tarafından başlatılan kampanya kapsamında projeden aylık bin 390 TL taksitle ev almak mümkün.

Doğaya ve insana uyumlu konut projeleri

Petra Yapı, kurulduğu 2007 yılından bu yana Kağıthane ilçesinde yüze yakın bina yaptı. İlk baştan beri dönüşümde uzman kadrosuyla, kentsel dönüşümün içinde kazandığı birikimiyle dikkat çeken Petra Yapı, doğaya ve insana uyumlu planlanan konut projeleri üretiyor. Bu proje de, hem yatırım amaçlı hem de yaşam amaçlı olup farklı bütçelere hitap edebilen, bir inşaat projesinin sunabileceği bütün sosyal aktivitelerden yararlanabileceğiniz, modern, genç, dinamik insanlara hitap eden bir proje.

Etrafındaki çok sayıda üniversite ve Büyükdere Caddesi’nde çalışan onbinlerce genç beyaz yakalı, yatırımcılar için kiralama kaynağı olan projede oyun odası, cep sineması, fitness salonu, kapalı havuz ve teras kafe yer alıyor.

Petra Blan İletişim

Adres: Yeşilce Mah. Barbaros Cad. Seyrantepe-Kağıthane/İstanbul
Telefon: 0212 295 85 98
Web site: http://www.petrayapi.com
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler