Park Mozaik’i yeni yıl heyecanı sardı

Tepe ve Mesa tarafından hayata geçirilen Park Mozaik sakinleri renkli bir kokteyl ile yeni yıla merhaba dedi.

Ankara Yaşamkent’te Tepe ve Mesa gücüyle fark yaratan konut projesi Park Mozaik’i tercih eden aileler yeni yıl kokteylinde buluştu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenen yılbaşı kokteyli ile Park Mozaik sakinleri komşularıyla birlikte yeni yıla Park Mozaik satış ofisinde müzik ve ikramlar eşliğinde “merhaba” dedi. Proje çalışanlarının da katıldığı yeni yıl partisi Park Mozaik Ailesi olarak geniş bir katılım ile gerçekleşti.

Projelerinde insanı ve yaşam kalitesini önceliklerinin ilk sırasına koyan Park Mozaik, başkentin yatırım değeri sürekli artan bölgesi Yaşamkent’te yükseliyor. Her beklentiye ve zevke uygun mimari, sosyal yaşam ve peyzaj çeşitliliğini bir mozaik gibi bir araya getiren Park Mozaik’te teslimler 2016 yılının Aralık ayında başladı. Türkiye’de inşaat sektörünün öncü ve güvenilir iki büyük firması Tepe ve Mesa ortaklığının güçlü yapısı ve iki inşaat devinin deneyimi Park Mozaik’i tercih edenlere kazandıran, sağlam ve güvenilir bir yatırım yapma şansı veriyor.

Park Mozaik, 75 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde kurulu 2+1’den, 6+1’e kadar uzanan geniş bir yelpazede sunduğu yaşam olanaklarıyla Başkentlilerin büyük ilgisini görüyor. Öyle ki; özgün peyzajı, masmavi göleti, özel temalı 9 meydanı, avluları, mozaik yolları, spor alanları, hobi odaları ve farklı zevklere hitap eden çeşitliliğiyle yaşamı mutluluğun rengine boyuyor.

Fark yaratan meydanlar

Bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlanan Park Mozaik, ailelere komşularıyla birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri ortak yaşam alanları da sunuyor. 50 bin metrekareye yakın tematik alana sahip Park Mozaik’te tam 9 ayrı tematik meydan yer alıyor. Park Mozaik’e adım atanları girişte Yaşam Meydanı karşılıyor. Yaşam Meydanı’nı, maket yelkenlerin yüzdürülebileceği dev süs havuzu ve oyun parkının çok ötesinde, çocuklara özel tasarlanmış Macera Adası çevreliyor. Meydanın bitiminde ise amfi tiyatro olarak da kullanılabilecek sanat merdivenleri bulunuyor. Canlı Meydan’da; piknik, şenlik mekanı ve hatta yazlık sinema olarak kullanılabilecek dev bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor.

Projenin merkezine konumlandırılmış ve her biri farklı konseptlere göre düzenlenen Binbir Dilek Meydanı, Aromatik Meydan, Okuma Meydanı, Mistik Meydan ve Mozaikli Yol ise Park Mozaik sakinlerinin renkli ve huzurlu buluşma noktalarını oluşturuyor. Park Mozaik; bünyesindeki nefis bir göletle birlikte Ankara’da huzurlu ev hayatının vazgeçilmezi oluyor.

Park Mozaik, elverişli konumu ile de şehrin tüm olanaklarından kolayca yararlanabilme imkanı sağlıyor. Bölgesinde yer alan özel okul, devlet okulu ve hastanelere birkaç dakika uzaklıkta yer alan Park Mozaik’te, metro ve yeni yapılan anayollarla da şehir merkezine kolayca ulaşmak mümkün.

Leed Gold adayı

Park Mozaik’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi de; gelişmiş ülkelerdeki büyük projelerin sahip olduğu Leed Gold sertifikasına aday olması. Leed Gold sertifikası sahibi olmak için projenin en başından itibaren sertifika kriterlerine göre tasarlanması ve hayata geçirilmesi gerekiyor. Sertifika; konut projesinin çevreciliğini, tasarımdaki gelişimini, kalitesini ve güvenini tescil ediyor. Tepe ve Mesa birlikteliğiyle kalite ve güveni bünyesinde toplayan Park Mozaik projesinin Leed Gold adayı olması, projenin kalitesi ve güveni için bir anlamda çift tescil anlamı taşıyor. Park Mozaik, Ankara'da bu sertifikayı alan ilk konut projesi olacak.

İletişim Bilgileri
www.tepemesa.com
0312 217 56 56


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler