Paradiso Buca geliyor!

İzmir Buca’ya yeni bir konut projesi geliyor. 3+1 dairelerden oluşan Paradiso Buca projesi Urhanlar İnşaat tarafından inşa edilecek.

Paradiso Buca projesi Urhanlar İnşaat tarafından İzmir Buca'da inşa edilecek olan yeni bir konut projesi. 2018 yılında tamamlanacak olan projede 60 konut yer alacak.

Paradiso Buca projesinde sadece üç oda bir salon daireler yer alacak. Bu dairelerin büyüklükleri ise metrekare olarak planlandı.

Kapalı otopark, kreş ve fitness salonunun yer alacağı Paradiso Buca fiyatları henüz açıklanmadı.

Paradiso Buca

Alsancak'a 5 dakika!

Buca Paradiso projesi tasarlanırken pratik ve işlevsel çözümlerle hayatı kolaylaştırmak amaçlandı. Konak Tüneli’nin yanı başında yer alan eşsiz konumuyla Paradiso, İzmir’in kalbi Alsancak’a 5 dakikada ulaşmanızı sağlayacak. Projenin çevresinde Konak Tüneli, Şirinyer İzban metro istasyonu, Şirinyer Pazaryeri, Seyfi Demirsoy Hastanesi, İzmirspor Metro İstasyonu bulunuyor. Konak Tüneli projeye 950 metre, Şirinyer İzban 540 metre, Forbes 745 metre, Şirinyer Pazaryeri 580 metre, Konak Vapur İskelesi 3 kilometre, Pasaport Vapur İskelesi 4 kilometre, Alsancak Vapur İskelesi 5 kilometre, İzmin-Çeşme Otoyolu 9 kilometre, Dokuz Eylül Üniversitesi 3 kilometre, Seyfi Demirsoy Hastanesi ise 3 kilometre mesafede.

Dikey mimarisiyle özgün ve butik bir yaşam sunan cam ve ahşap cepheli olan projede yaşayanlar gözlerini açtığı anda sınırsız bir manzarayla karşılaşacak.

Her eser, yaratıcısının imzasını taşır. Urhanlar Paradiso da, her detayıyla Urhanlar İnşaat’ın “mükemmele ulaşma tutkusu”nu yansıtıyor. En üst kalitede malzemeler, modern bir mimari anlayış ve ilhamını yaşamdan alan bir mekan kurgusu.

Urhanlar Paradiso projesinde tüm mutfaklar her detayı incelikle tasarlanmış büyük ve ferah alanlar sunuyor. Dolaplardan sandalyelere kadar her bir ayrıntı geçmiş ve geleceği buluşturan bir tarzda planlandı.

Daire planları!

Projede dairelerin net alan büyüklüğü 124,24 metrekareyi buluyor. Dairelerdeki salonlar 28,90 metrekare. Oturma odaları 10,75 metrekare, çocuk odaları 9,60 metrekare, yatak odaları 22,95 metrekare, ebeveyn banyoları 3,86 metrekare, banyolar 6,50 metrekare, mutfaklar 12,40 metrekare, antreler 10,62 metrekare, balkonlar 12,18 metrekare, ikinci balkonlar ise 6,48 metrekare olarak tasarlandı. Projede dairelerin yanı sıra iki adet de dükkan bulunuyor.

Paradiso Buca İletişim

Adres: Aydın Hatboyu Cad. No: 132 Şirinyer 35370 Buca/İzmir
Telefon: 0232 487 0858
Web site: http://urhanlarparadiso.com
E-Mail: bilgi@urhanlarparadiso.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler