Pandora Çınar Konutları sahiplerini bekliyor

Pendik’in Çınardere mahallesi Olimpiyat caddesi Kuyu sokakta hayata geçirilen Pandora Çınar Konutları yeni sahiplerini bekliyor.

Sahi İnşaat önderliğinde, Sahi İnşaat ve Tanış Yapı ortaklığı ile hayata geçirilen Pandora Çınar Konutları İstanbul Anadolu Yakası Pendik’te yükseliyor.

2 blok halinde inşa edilen Pandora Çınar Konutları’nda 40 konut ve 1 ticari alan yer alıyor. 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks daire seçeneklerinin bulunduğu Pandora Çınar Konutları projesinde daire büyüklükleri 90 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Pandora Çınar Konutları projesinde 2+1 daireler brüt 90,22 metrekare, 3+1 daireler brüt 110,13 metrekare, 3+1 dubleks daireler brüt 179,55 metrekare ve 4+1 dubleks daireler 199,84 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Oturuma hazır olan Pandora Çınar Konutları projesinde daire fiyatları 350 bin TL’den başlıyor. Projede daireler banka kredisine uygun durumda bulunuyor.

Opsiyonel olarak akıllı ev teknolojisi kullanılan Pandora Çınar Konutları projesinde kapalı otopark, yürüyüş alanları, her dairede klima, sığınak, yedek su deposu ve hidrofor bulunuyor.

Pandora Çınar Konutları projesi, yapımı devam eden metro istasyonunun Pendik durağına 1 kilometre, Pendik Hızlı Tren istasyonuna 2 kilometre, İDO hızlı feribot iskelesine 3 kilometre, E-5 Kartal Köprüsü’ne 4.1 kilometre, Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 2.5 kilometre ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na da 8 kilometre mesafede yer alıyor.

İletişim bilgileri

Adres: Çınardere Mahallesi Olimpiyat Caddesi Kuyu (Dereköy) Sokak No:1
Telefon: 0 216 452 2285
Web sitesi: http://pandora.ist/
E-mail: pandora@pandora.ist


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler