Pana Yapı’nın Brooklyn Life’ı satışa çıkıyor

Fikirtepe’deki Brooklyn Park projesinde satışa devam eden Pana Yapı, şimdi de Brooklyn Life’ı satışa çıkaracak.

Pana Holding çatısı altında faaliyetlerini gösteren Pana Yapı, Brooklyn Park’tan sonra Fikirtepe’de yeni bir projeyi daha satışa sunmaya hazırlanıyor. 431 konut ve 16 ticari üniteden oluşan Brooklyn Life,  2017 yılı sonunda teslim edilecek. 8 bin metrekare arsa üzerinde 23 katlı bloklar halinde inşa edecek olan Brooklyn Life’da daire büyüklükleri ise 60 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 

3 bin metrekarelik peyzaj alanı

3 bin metrekarelik peyzaj alanı ile dikkat çeken Brooklyn Life’ta açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor salonları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal alanlara yer verilecek. Projede ayrıca basınçlandırılmış yangın merdiveninden duman egzosuna, itfaiye asansöründen yangın algılama ve söndürme sistemine kadar güvenlik ile ilgili her türlü altyapı hazırlanıyor.

2020’ye kadar 3 milyar TL ciro hedefliyor

Fikirtepe yatırımlarının tutarı yaklaşık 800 milyon TL olan Pana Yapı’nın bölgede Brooklyn Park, Brooklyn Life’ın yanı sıra Brooklyn Dream ve Brooklyn Street projeleri de devam ediyor. Bu projeleri 2018 yılı sonuna kadar tamamlamayı hedefleyen şirket, İstanbul’da Kadıköy, Bağdat Caddesi, Üsküdar’da ve İzmir’in önemli lokasyonlarında projeler yürütüyor. Önümüzdeki dönemde yurtdışında konut yapmayı da planlayan Pana Yapı, 2020 yılında toplam 3 milyar lira ciroya ulaşmayı hedefliyor.

İletişim bilgileri
216 444 80 11
www.panayapi.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler