Palmiye Exclusive kumaş koleksiyonu ile R+T Stuttgart 2018’de

Dört mevsim dış yaşam alanları yaratan Palmiye, 550 metrekarelik stant alanı ve yeni koleksiyonu ile R+T Stuttgart Fuarı’nda yerini aldı.

Türkiye’de ve dünyada sektörünün lideri Palmiye Exclusive, ar-ge ve üretim süreci tamamen Türkiye’de gerçekleştirilen ve “It’s all about fashion” konseptiyle sunduğu yeni kumaş koleksiyonu ile önümüzdeki 3 yılda sektörünün geleceğine yön verecek. Palmiye Exclusive, R+T Stuttgart Fuarı’nda aynı zamanda Design Turkey ödüllü tasarımlarını da sergiledi.

Yeni koleksiyonu ile liderliğe oynuyor

Dört mevsim dış yaşam alanları yaratan Palmiye Exclusive, R+T Stuttgart Fuarı’nda 550 metrekarelik stant alanı ve yeni koleksiyonu ile Avrupa ve dünya pazarında liderliğe oynadığını gösterdi.

Bulunduğu mekanlara ayrıcalık katıyor

Palmiye Exclusive Kumaş Koleksiyonu, Palmiye Exclusive’ye özel doku, renk ve desenlerden oluşuyor. Palmiye Exclusive pergola profilleri için tasarlanan yenilikçi 3 boyutlu aydınlatmalar ise Palmiye Exclusive Kumaş koleksiyonundaki renk, doku ve desenlerde oluşturduğu yansımalar ve ışık hüzmeleri ile fark yaratıyor, bulunduğu mekanlara ayrıcalık katıyor.

Isı ve ses yalıtımı da yapıyor

Palmiye Exclusive kumaşları ayrıca ısı ve ses yalıtımı yapıyor, black out özelliği, pvdf uygulaması ile leke tutmama özelliklerinin hepsini birarada taşıyor.

Palmiye Exclusive, dış mekanda iç mekan rahatlığını sağlayan ve 4 mevsim kullanılabilen pergola, cam, tente ve gölge sistemlerinin üretimi ve montajının yanı sıra yenilikçi mimari çözümler sunuyor. Palmiye üretiminde tasarım, mühendislik ve mimari alana yoğunlaşırken ürünlerinde teknolojinin insanlara sağladığı tüm kolaylıkları kullanmaya özen gösteriyor.

Palmiye 6 kıtada faaliyet gösteriyor

Tasarım konusunda açık görüşlü ve yenilikçi bakış açısına sahip Palmiye Exclusive dünyaca ünlü, başarılı mimarların ve tasarımcıların düşünce ve hislerini hayata geçirdikleri eşsiz ürünler ile sıra dışı çözümlerin adresi oluyor.

Alanında birçok “ilk”e imza atan Palmiye Exclusive, 6 kıtada kendi bölge müdürlükleri, ofisleri ve alternatif satış kanalları ile birçok ülkede faaliyet gösteriyor. Palmiye Exclusive, kendisine özel tasarlanan Apple Store’dan indirilen My Palmiye App aracılığıyla ürünlerini iPhone veya iPad ile kontrol etme lüksünü müşterilerine yaşatıyor. Sektörde yarattığı sinerji ile pazarda hızla genişleyen Palmiye birçok ülkede kendi ofisi ile hizmet verirken hizmet kalite standartlarından ödün vermiyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler