Özyurtlar, Ncadde Agora’da teslimlere başladı

Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’ta inşa ettiği home ofis projesi Ncadde Agora’da teslimler başladı.

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği Ncadde Agora'daki home ofisleri teslim etmeye başyadı. İş dünyasının tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Ncadde Agora'da son 20 home ofisin satışı devam ediyor. Projede fiyatlar, 241 bin TL'den başlıyor.

144 home ofis, 13 dükkan

Esenyurt'un en işlek caddesi Doğan Araslı’ya cepheli olan Ncadde Agora, modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Çalışanlara yoğun iş tempoları arasında gündelik hayattan kopmadan sosyal aktivitelerini de yapabilme imkanı sunan projenin bakan cephesinde 13 adet farklı büyüklükte dükkan yer alıyor. 500 metrekarelik geniş bir lobiye sahip olan Ncadde Agora’nın üst katlarında 1+0, 1+1 ve 2+1 daire seçeneğinden oluşan 144 adet home ofis bulunuyor. İki adet 2 bin 500 metrekare büyüklüğünde lojistik deponun bulunduğu projede; kapalı otopark, depo ve teknik alanların yanı sıra spor salonu ve resepsiyon hizmetlerine de yer veriliyor.

Alan karlı çıkacak

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, klasik iş yerlerinden farklı olarak inşa edilen Ncadde Agora'yla iş dünyasını bir araya getirdiklerini belirterek buradan gayrimenkul sahibi olanların karlı çıkacağını söyledi. Son yılların en çok tercih edilen ofis kullanım şeklinin home ofisler olduğunu anlatan Özyurt, “Ncadde Agora ile zihinlerdeki soğuk iş merkezi algısını tamamen ortadan kaldırdık. Kısa katlı binaları ve özgün mimarisiyle Ncadde Agora'yı, konforu ve şıklığı bir arada arayan iş dünyası için hazırladık” dedi.

Ncadde Agora ile ofis yaşamını keyfe dönüştürmeyi hedeflediklerini belirten Tamer Özyurt, şunları söyledi:
“Kalıplaşmış iş merkezi kavramını tamamen değiştirip, insanların çalışırken dinlenebileceği stres atabileceği yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyoruz. İçerisinde restoranlar ve seçkin mağazaların da bulunacağı residence konseptinde inşa ettiğimiz projemiz, özellikle yatırımcılar tarafından tercih ediliyor.”

Metrobüs'e 5 dakika mesafede

Esenyurt’un en işlek caddesi Doğan Araslı üzerine inşa edilen Ncadde Agora, metrobüse 5 dakika Atatürk Havalimanı’na ise sadece 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Proje ayrıca, sanat ve eğlence merkezlerine, AVM'lere, okullara, cafe ve restoranlara, hastanelere hatta daha pek çok önemli merkeze oldukça yakın bir lokasyonda yer alıyor.

İletişim bilgileri:

0850 460 27 27
www.ncaddeagora.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler