Özkök Ailesi Şişli ve Harbiye’de iki Wish More Oteli daha açacak

İstanbul Bayrampaşa’da 2016 yılında hizmete açılan Wish More Hotel’in sahibi Mardinli Özkök Ailesi, 2 yeni otel daha açacak.

Özkök Ailesi mülkü kendilerine ait, 29'u süit toplam 198 odalı ilk beş yıldızlı otelleri için 120 milyon TL'lik harcama yapmıştı. Bayrampaşa’daki bu otelle turizme giriş yapan aile, sektörü sevmiş olacak ki büyümeyi hedefliyor. Ağırlıklı olarak kuyumculuk ve iplik ticareti yapan aile, var olan oteline iki otel daha ekleyerek üç tesisli zincir oluşturmayı planlıyor.

Yeni oteller Şişli ve Harbiye’de

Özkök'ler Şişli'deki Sadıklar Pasajı'nı satın alarak beş yıldızlı lüks bir otelin inşaatına başlarken, Harbiye'de de bir başka beş yıldızlı otel projesi üzerinde çalışıyor.
Wish More Hotel İstanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt, hizmet kalitesine önem verdiklerini belirttikten sonra konuyla ilgili şu bilgiyi veriyor:

"Hizmete açıldığımız günden bu yana kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleriyle iş dünyasına özel, yenilikçi uygulamaların yanı sıra, konforlu konaklama imkânı sunuyoruz. 2 bin metrekarelik alana kurulu Wish More Fitness&SPA, hem otel misafirlerine hem de otel dışından üyelere açık.” diye konuştu.

Eğitime destek oluyor

Bilgi Üniversitesi'nde turizm eğitimi alan geleceğin turizmcilerine kapılarını açtıklarını kaydeden Akkurt, “Onlara tatbiki dersler veriyoruz. 2019 sonunda Şişli ve Harbiye'deki yeni otellerimizin devreye girmesiyle oda kapasitemiz 500'e çıkacak. Wish More Hotel olarak Türkiye çapında ve uluslararası alanda hizmet veren bir oteller zinciri yaratmayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

Hizmet kalitesini Anadolu'ya da yaymak istediklerine dikkat çeken Akkurt, “Anadolu'dan bazı girişimciler bizimle görüşüp markamız altında otel açmak istiyor. Önümüzdeki dönemde bu teklifleri değerlendirileceğiz. Anadolu'ya uygun bütçeli oteller kazandırmak istiyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.

Özlem Kapar Bayburs - Para

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler