ÖzdilekPark Bursa Nilüfer açıldı

Özdilek, 3’üncü ÖzdilekPark’ı Bursa Nifülfer’de açtı. 50 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen AVM, 20 bin metrekare kiralanabilir alana sahip.

Özdilek Holding’in, 50 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirdiği ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM açıldı. Holdingin ÖzdilekPark konseptine sahip üçüncü AVM yatırımı olan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, 4 katta, 20 bin metrekare kiralanabilir alanda ve 55 adet mağazadan oluşuyor. Toplam 60 bin metrekare kapalı alana sahip bulunan AVM’de 1000 kişinin istihdam edilmesi planlanıyor.

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’i bugün yapılan basın organizasyonu ile tanıtan Özdilek Holding, 2017 hedeflerini de kamuoyu ile paylaştı. Toplantıya Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili E. Murat Özdilek ve ÖzdilekPark Bursa Nilüfer projesinde görevli üst düzey yöneticileri katıldı.

Metro istasyonuna 2 dakika mesafede

Özdilek Hipermarket, Özdilek Departman Mağaza, Kafe Safahat ve birçok seçkin markanın yanı sıra sinema ve oyun-eğlence merkezinin yer aldığı ÖzdilekPark Bursa Nilüfer, ulaşım kolaylığıyla dikkat çekiyor. İzmir Yolu’na direkt bağlantısı bulunan AVM, metro istasyonuna 2 dakika, İDO Feribot İskelesi’ne 25 dakika, Budo Deniz Otobüsü’ne 28 dakika mesafede Özdilek BursaPark Nilüfer’de servis hizmeti de bulunuyor.

Tüm ihtiyaçları tek çakı altında topluyor

Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek, ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’in her düzeydeki müşteri kitlesine hitap edebilen bir AVM olduğuna dikkat çekerek “ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Hipermarket, büyük mağazalar, çocuk ve gençlere yönelik eğlence birimleri bulunan ve halkın tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında toplamayı amaçladığımız bir konsepte sahiptir” dedi. Kiracılarıyla birlikte toplam 1000 kişiye istihdam sağlayacak olan yeni yatırımın, bölgenin ekonomik kalkınmasına da destek olacağını kaydeden Özdilek, yıl içinde yaklaşık 7,5 milyon ziyaretçiye ulaşmayı hedeflediklerini anlattı.

8 bin 500 kişiyi istihdam ediyor

Öte yandan ÖzdilekPark Bursa Nilüfer’de 400 kişiyi istihdam eden sağlayan Özdilek Holding, toplamda olarak ise 8 bin 500 kişiye iş imkanı sağlıyor. Holding, 2016 yılında 51 milyon kişi tarafından ziyaret edilen Özdilek AVM’lerin ziyaretçi sayısını 2017 yılında 58 milyona çıkarmayı hedefliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler