Osa Life fiyatları 849 bin TL’den başlıyor

Osa Life projesi Ankara Çankaya’da yükseliyor. Bu yıl sonunda tamamlanacak olan projede fiyatlar 849 bin TL’den başlıyor.

Osa Life projesi Osa Grup Yapı tarafından Ankara Çankaya'da inşa ediliyor. 4 metre kat yüksekliği ile 5 yıldızlı otel lobisi ferahlığında ve konforundaki evlerle dikkat çeken projenin yapımı bu yıl sonunda tamamlanacak ve teslimler yapılacak.

5 bin 241 metrekare alana inşa edilen OsaLife projesinde 35 daire yer alıyor. Daire tipleri dört oda ve bir salondan meydana geliyor. Ankara konut projeleri arasındaki yerini alan projede dairelerin alanları 205, 210 ve 215 metrekare olarak tasarlandı.

Osa Life

Geniş sosyal alanlar

Osa Life'ta daire fiyatları 849 bin TL'den başlıyor. Yaşamkent mevkiinde inşa edilen projede çok amaçlı spor alanları, çocuklar için oyun alanları, dinlenme alanları, fitness salonu, buhar odası, jakuzi, şok duşu ve sauna gibi imkanlar bulunuyor.

1.000 metrekarelik otopark alanının bulunduğu projede 5 bin metrekare peyzaj alanı yer alıyor. Projede 24 saat güvenlik ve kayıt olacak.

Tek blok halinde inşa edilen projenin çevresi ağaçlarla kaplanacak. Ankara'da büyük daire arayanlar için seçenek olarak değerlendirilebilecek olan projede her daireye bir açık, bir kapalı otopark imkanının yanı sıra engelli ve misafir otoparkı yer alacak.

Evler akıllı!

Çöp şut sistemi ile görevlinin çöpleri almasını beklemeden çöplerden kurtulma imkanının sunulacağı projede iki adet asansör ile dairenin olduğu kata beklemeden ulaşmak mümkün olacak. Akıllı ev otomasyonu ile ise daireleri bulunulan her yerden kontrol etme imkanı sunulacak.

Osa Life Residence projesinde bulunan dairelerin salonlarında, ev sahiplerini doğayla buluşturacak boydan boya cam uygulaması bulunuyor. Özel tasarım geniş salon kapılarının yer aldığı projede ayrıca az kolon sayısı ile geniş ve kullanışlı olarak çözülmüş yaşam alanları sunuluyor.

Ankara'da 2017'de teslim konut projesi arayanlara alternatif oluşturan ve geniş ve ferah balkonlarıyla dikkat çeken projede kahve keyfi için seyir alanı da mevcut.

Osa Life İletişim

Adres: Alacaatlı Mah. 3275. Cad. No: 3 Yaşamkent Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 504 83 95
Web site: http://www.osalife.com.tr
E-Mail: info@osalife.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler