Oryapark’ta 590 bin TL’den evlerin teslimine başlandı

Orya Holding’in Ümraniye’de geliştirdiği karma proje Oryapark İstanbul’da ilk teslimler yapıldı ve yaşam başladı.

Sunduğu inşaat kalitesi ile bölgede adından söz ettiren Oryapark İstanbul'da İlk fazda A Blok'un satışa sunulduğu projede yaklaşık 263 daire sahibine sırasıyla anahtar teslimine başlandı.

İçerisinde 5 yıldızlı Crowne Plaza oteli, LEED sertifikalı ofis kulesi, Starbucks'tan, Migros'a, Mehmet Tatlı Kuaför'den, Özgür Şef Steak House'a kadar temel ihtiyaçlara hitap edecek 20 mağazanın hizmet verdiği, “alışveriş caddesi” de bölgeye ve daireye sahiplerine konfor ve ayrıcalık sağlıyor.

Yaklaşık 30.000'in üzerinde beyaz yakalı çalışanın yer aldığı bölgede trafik çilesine girmeden ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralayan Oryapark İstanbul'da 590.000.- TL'den başlayan fiyatlarla 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçenekler bulmak mümkün.

0 peşin hemen taşın

Yaşamın başlamasına özel; “0 Peşin Hemen Taşın” kampanyasının da yürütüldüğü projede 0 peşinat ve 60 ay 0 faiz oranı ile hemen yaşamak mümkün.

İçerisinde açık/kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, kids club, club lounge, özel yemek odaları, çok amaçlı spor sahası, yürüyüş parkurları ve açık/kapalı otopark da bulunan Oryapark İstanbul sakinleri ayrıca, Crowne Plaza Oryapark Hotel’in ayrıcalıklı hizmet avantajlarından faydalanabilecek.

İletişim bilgileri
www.oryapark.com
Tel : 0216 632 8838


Proje Firmasına Ulaşın


 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler