ONS İncek’ten annelere 10 bin TL’lik Mudo hediye çeki

ONS İnşaat, Anneler Günü kampanyasıyla ONS İncek Residence’dan ev alanlara Mudo’dan 10 bin liralık hediye çeki armağan ediyor.

ONS İnşaat, Ankara İncek’te hayata geçidiği ONS İncek Residence’da Anneler Günü’ne özel bir kampanya başlattı. Buna göre, 16 Mayıs’a kadar projeden ev alanlar, Mudo’dan 10 bin liralık hediye çeki kazanacak.

Başlıksız-2

Göl manzaralı daireler

39 bin 168 metrekare arsa üzerinde 41, 43 ve 45 katlı üç blok şeklinde yükselen ONS İncek Residence’ta 1+1,2+1 ve 3+1 konut tiplerinden oluşan toplam 992 residence daire yer alıyor. Göl manzarası ile dikkat çeken daireler 7/24 rezidans servisi kolaylığıyla sadece gençlerden değil, emekli çiftler ve yabancı yatırımcılardan da talep görüyor. Akıllı ev teknolojisi ile donatılan evlerde ocaktan fırına, çamaşır makinesinden buzdolabına, bulaşık makinesinden aspiratöre kadar tüm beyaz eşyalar standart olarak veriliyor.

Başlıksız-3

Lastik oteli var

Projede rezidans dairelerin yanı sıra restoran, kafe, market, kuru temizleme, çiçekçi ve eczane gibi günlük sosyal hayatın ihtiyaçlarına cevap verecek 45 ticari üniten yer aldığı bir de mini AVM yapılıyor. Ons İncek Residence ev sahiplerine özel mevsimsel lastik oteli hizmeti sunan tek proje olma özelliği taşıyor.

İletişim Bilgileri

4446674
www.onsincek.com
Taşpınar Mah. TED Koleji Mevkii – İncek / Ankara

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler