Ömür İstanbul fiyatları 312 bin TL’den başlıyor

Ömür İstanbul projesi İstanbul Esenler’de inşa edilen yeni bir proje. Geçtiğimiz hafta satışa çıkan Ömür İstanbul fiyatları 312 bin TL’den başlıyor.

Efitaş İnşaat, ESKON A.Ş ve Esenler Belediyesi işbirliğiyle İstanbul Esenler'de inşa edilen Ömür İstanbul projesi satışa sunuldu. İstanbul yeni konut projeleri arasındaki yerini alan proje 10 bin metrekare alana inşa ediliyor. Projede 278 daire yer alıyor.

Ömür İstanbul projesinde bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon daire seçenekleri yer alıyor. Dairelerin alanları 70 metrekare ile 172 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Ömür İstanbul teslim tarihi ise Aralık 2018 olarak öngörülüyor.

Dört bloğun yer aldığı projede konutların yanı sıra üç adet de ticari ünite bulunuyor. Projede 1+çocuk adı verilen daire tiplerinin brüt alanı 70 metrekare, net alanı ise 64 metrekare. 2+1 dairelerin brüt alanı 163, net alanı 147 metrekare, 3+1 dairelerin brüt alanı 172, net alanı 158 metrekare. 1+1 dairelerden 12 adet, 2+1 dairelerden 149 adet, 3+1 dairelerden ise 113 adet yer alıyor.

Ömür İstanbul

Maksimum fiyat 1.4 milyon TL!

Satışların geçtiğimiz hafta başladığı Ömür İstanbul fiyatları 312 bin TL'den başlıyor, 1 milyon 400 bin TL'ye kadar yükseliyor.

İstanbul Ömür projesinde kadın ve erkekler için ayrı sosyal tesisler, fitness salonları, Türk hamamı, sauna, mescid, kapalı ve açık otopark, kapalı yüzme havuzları yer alıyor.

Ömür boyu yaşam!

"Ömür Boyu Yaşam" sloganıyla yola çıkılan projenin Tekstilkent Ramada Otel'de düzenlenen lansmanına Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Ömür İstanbul Teknik Başkan Yardımcısı Proje Sorumlusu Orhan Oğuz Türk, Eskon İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Aydın, Efitaş İnşaat Genel Koordinatörü Tarık Uğur Tayfur ve pek çok vatandaş katıldı.

Ömür İstanbul projesi, Tekstilkent, Giyimkent, İSTOÇ ve hal gibi ticaret merkezleri ile İstanbul'un iki önemli ulaşım aksı olan E-5 ve TEM otoyollarının tam ortasında yer alıyor. Atatürk Havalimanı’na 15 dakika mesafedeki Ömür İstanbul projesi, 2018'in başında hizmete açılması beklenen Tekstilkent-Giyimkent Metro İstasyonu ise projeye sadece 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Zemin +15 kat olarak projendirilen Ömür İstanbul’da 7’nci kattan sonra teraslı daireler yer alacak. Projede yer alan teraslar istenildiği taktirde cam bölme ile kapatılarak kış bahçelerine dönüştürülebilecek.

Ömür İstanbul İletişim

Adres: Turgut Reis Mah. 418. Sok. 1/A Esenler/İstanbul
Telefon: 0212 444 22 81
Web site: http://omuristanbul.com/
E-Mail: info@omuristanbul.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler